Geri Dön

İYİ Partili Levent Özeren'in skandal sözlerine tepki yağıyor

İYİ Partili Levent Özeren, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım hakkında çirkin ifadeler kullandı. Twitter'dan daha önce 15 Temmuz darbe girişimini destekleyen ve birçok terbiye sınırını aşan paylaşımda bulunan Özeren'e tepki yağdı. Özeren, çirkin paylaşımını kaldırdı ancak bu kez de kendisini eleştirenlere hadsiz ifadeler kullandı. Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım hakkında hakaret içerikli sözleri sosyal medya hesabından paylaşan İYİ Partili Levent Özeren (55), Bursa'da emniyet ekipleri tarafından gözaltına alındı.

İYİ Partili Levent Özeren'in skandal sözlerine tepki yağıyor

İYİ Partili Levent Özeren'in çirkin paylaşımları son bulmuyor. Özeren'in bu defa hedefinde AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım vardı. Semiha Yıldırım'a çirkin ifadeler ile saldıran Özeren'e sosyal medyada tepki yağdı. #AhlaksızsınLeventÖzeren tagi, gündemin ilk sıralarında kendine yer buldu. Özeren, paylaşımını silerken bu kez de kendisini eleştirenlere saldırdı.

ÖZEREN'DEN ÇİRKİN PAYLAŞIM

İYİ Partili Levent Özeren, Semiha Yıldırım'ın fotoğrafını paylaşığı Tweet'in de şu ahlaksız ifadeleri kullandı:

Sakın acile gitme, tedavi olmadan ölür görenler. 'Etik değil' diyene bak, böyle başa böyle tarak!

Binali Yıldırım'ın eşine hakaret eden Özeren, gözaltına alındı

Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım hakkında hakaret içerikli sözleri sosyal medya hesabından paylaşan İYİ Partili Levent Özeren (55), Bursa'da emniyet ekipleri tarafından gözaltına alındı.

İYİ Partili Levent Özeren sosyal medya hesabında Binali Yıldırımın eşi Semiha Yıldırım için, "Sakın acile gitme, tedavi olmadan ölür görenler. 'Etik değil' diyene bak, böyle başa böyle tarak!" paylaşımında bulundu. Özeren'in yaptığı paylaşımdan sonra tepkiler çığ gibi büyüdü. Her kesimden sert tepkiler gösterildi. Özeren, bir süre sonra sosyal medyadan yaptığı paylaşımı sildi. İYİ Partili Özerenin bu paylaşımı sonrası Bursa Emniyet Müdürlüğüne bağlı Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Polis ekipleri, 'Cumhurbaşkanına hakaret ile halkı kin ve düşmanlığa tahrik etme' suçundan saat 22.30 sıralarında Özereni Bursanın merkez Osmangazi ilçesi Çırpan mahallesi oturduğu evinde gözaltına aldı. Ayrıca internet üzerinden yayın yapan bir gazetede köşe yazarı olan Özerenin Bursa Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.

TEPKİ YAĞINCA SİLDİ

Özeren paylaşımına gelen tepkiler üzerine bir hamle yaparak Tweet'ini kaldırdı. Ancak sosyal medya kullanıcılarının öfkesi dinmedi. #AhlaksızsınLeventÖzeren hashtagi listenin üst sıralarına çıktı.

İYİ Partili Levent Özerenin skandal sözlerine tepki yağıyor

KENDİSİNİ ELEŞTİRENLERE SALDIRDI

Skandal paylaşımından pişmanlık duymadığı görülen Özeren, kendisine tepki gösteren vatandaşları hedef aldı. Yaptığı son paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

Gece ben uyurken, ustalarından öğrendikleri en iyi işi; Algı ve linç operasyonu başlatmışlar. Sizin hiç bir iftiranız bana yapışmadı, yapışmaz. Sizleri rahatsız etmeye devam edeceğim. Ta ki sapık beyniniz kafatasınıza geri dönene kadar. Bugün çok sözümüz olacak, belki video..

İYİ Partili Levent Özerenin skandal sözlerine tepki yağıyor

15 TEMMUZ'DA YAPTIĞI PAYLAŞIMLAR DA ORTAYA ÇIKTI

İYİ Partili Özeren'in 15 Temmuz öncesi ve 15 Temmuz günü attığı Tweet'ler de tepki topladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı kasteden Özeren, "Uzun kışkırtıyor. Kan dökülsün istiyor." ifadelerini #SakınSokağaÇıkma hashtagi ile paylaşmıştı. Paylaşım 15 Temmuz gecesinde yapıldı. Halkın özgürlüğü için verdiği mücadelenin karşısında duran Özeren bu paylaşımı ile açıkça darbecilerin yanında saf tutmuştu.

İYİ Partili Levent Özerenin skandal sözlerine tepki yağıyor

Özeren yine aynı gece bir başka paylaşımında, TSK üniforması giymiş FETÖ'cü teröristlere karşı canla başla mücadele eden polislere seslenerek, "Polise çok iş düşüyor. Sağduyulu olup askere karşı gelmemeli. Tek dileğimiz kansız olması" ifadelerini kullanmıştı.

İYİ Partili Levent Özerenin skandal sözlerine tepki yağıyor

Özeren'in skandalları bu kadarla da bitmiyor. Özeren yine darbeden önce Cumhurbaşkanı Erdoğan ve hükümeti hedef alan bir paylaşımda bulunmuştu. Özeren, "Kendiniz defolun gidin yoksa çok can gidecek, çok kan akacak görmüyor musunuz?" ifadelerini kullanmıştı.

KAYNAK: SABAH

Hakkari Valisi Akbıyık'tan vatandaşlara corona virüs uyarısıHakkari Valisi ve Belediye Başkan Vekili İdris Akbıyık, kentte corona virüs vakalarının artmaya devam etmesi durumunda yeni önlemler alınabileceğini söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber