Geri Dön
SiyasetİYİ Parti’nin iki kurucusu istifa etti

İYİ Parti’nin iki kurucusu istifa etti

İYİ Parti’de Ümit Özdağ’ın açıklamaları ve istifasıyla başlayan tartışmalar yeni istifalar getirdi. İl teşkilatlarında istifalar olacağı öne sürülürken, Kurucular Kurulu üyeleri Seyit Yücel ve Sultan Neslihan Seven yazılı açıklama ile istifalarını duyurdu.

İYİ Parti’nin iki kurucusu istifa etti

Seven, “Bizim ödevimiz Türk Milliyetçiliği fikri etrafında kenetlenmiş, amacıyla mütenasip ülküsü olan bir siyasi tecrübenin mecliste yeniden yeşermesidir. Aynı değerlere sahip olan bütün ülküdaşlarımı da beraber hareket etmeye çağırıyorum” dedi. Yücel de, yeni parti için çalışmalarını sürdüren Özdağ ile birlikte hareket edeceğini açıklayarak, “Yeni süreç memleketimize ve yüce milletimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
OnePlus 9 Pro 5G incelemesiTelefon pazarının en güçlü isimlerinden biri olan OnePlus, resmen Türkiye’de… Daha önce de OnePlus telefonları ülkemizde görüyorduk, ancak bugün gelinen noktada önemli bir fark var. OnePlus, Türkiye’de resmi olarak yapılanırken, ‘Ben de buradayım’ dedi. Yani OnePlus, Türkiye garantili en yeni telefonlarıyla kullanıcılarına ulaşmaya başladı. OnePlus 9 Pro 5G ise şirketin en güçlü telefon modeli ve bu incelememizde OnePlus 9 Pro 5G'yi mercek altına alıyoruz.Sponsorlu içerik
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler