Geri Dön

İyimaya yeni imajı ile Meclis’in fenomeni oldu

TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Ahmet İyimaya, yeni imajı ile Meclis’in fenomeni oldu. İyimaya, Meclis’in yeni dönemine “Ak” başladı.

İyimaya yeni imajı ile  Meclis’in fenomeni oldu

1950 doğumlu İyimaya’nın yıllar önce şakaklarında başlayan beyazları kapatması ile başlayan ‘kumrallık’ geçen eylüle kadar sürdü. Meclis’in çalışmaya başlaması ile aklaşmış saç, kaş ve bıyıkları ile koridorlarda görünen İyimaya, kumrallığı sırasında görmediği kadar büyük bir ilgi ile karşılaştı. Ak Parti ve muhalefete mensup milletvekillerinin övücü sözleri ile gündem yarattı. Milletvekillerinin, “Ne kadar yakışıklı olmuşsun abi” sözlerinin arkası kesilmedi. Önceki gün Genel Kurul salonunda CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça da İyimaya’yı, “Hocam, İyimaya’nın kardeşi misiniz?” diye espri yaparak karşıladı. Bu sözlere gülen İyimaya da, “Beyaza boyatıyorum yakışmış mı?” diye espri ile yanıt verdi.
mustafa istemi Milliyet

Sağlık Bakanı Koca: "Pozitif çıkan hastamız yok"Sağlık Bakanı Koca Ankara'da açıklamalarda bulundu. Bakan Koca, Şu ana kadar çalışılmış numunelerde pozitif çıkan herhangi bir hastamız çıkmadı." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber