Geri Dön

‘Kendi derdimin peşinde değilim’

CHP’li Muharrem İnce, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’ndan randevu talebine ilişkin olarak, “Ben partinin cumhurbaşkanı adayıyım. Yerel seçimler yaklaşmış. Genel Başkan ile görüşmemizden daha doğal bir şey olamaz” dedi.

‘Kendi derdimin  peşinde değilim’

Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden ve eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’ın manevi annesi Nezihe Altıok için Kocatepe Camii’nde cenaze töreni düzenlendi. Törene; Altıok’un ailesinin yanı sıra İnce, TBMM Başkanvekili Levent Gök, CHP Parti Meclisi Üyesi Tekin Bingöl, Ankara milletvekili Ali Haydar Hakverdi, eski SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın ve Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar da katıldı.

‘Başarı için’

Cenaze namazına katılan İnce, camiden ayrılışı sırasında soruları yanıtladı. İnce, Kılıçdaroğlu’ndan randevu talebine ilişkin olarak, “Ben partinin Cumhurbaşkanı adayıyım. Yerel seçimler yaklaşmış. Sayın Genel Başkan ile görüşmemizden daha doğal bir şey olamaz” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adaylığıyla ilgili soruya da İnce, “Ben kendi kişisel derdimin peşinde değilim. Ben ülkenin, partinin peşindeyim. Onların başarılı olması için uğraşıyorum, derdimiz bu” yanıtını verdi.

Kayseri'de altın ve bebek kıyafeti çalan kadın yakalandı!Kayseri'de girdikleri evlerden ziynet eşyası ve bebek kıyafetleri çaldığı tespit edilen bir kadın polis ekiplerince yakalandı. İkamette bulunan güvenlik kamerasını fark eden kadın, yakalanmamak için kamerayı kırdığı da tespit edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber