Geri Dön
SiyasetKılıçdaroğlu, çay üreticisiyle buluşuyor

Kılıçdaroğlu, çay üreticisiyle buluşuyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın memleketi Rize’de esnafı ziyaret edecek, muhtarlarla bir araya gelecek.

Kılıçdaroğlu, çay üreticisiyle buluşuyor

 

MEHTAP GÖKDEMİR Ankara - Kılıçdaroğlu bugün Rize’de olacak. Trabzon’dan Rize’ye geçecek olan Kılıçdaroğlu, Rize Merkez Köyü çay üreticileriyle kahvaltıda buluşacak. Rize Merkez Atatürk Caddesi’nde esnafı ziyaret edecek olan Kılıçdaroğlu, STK, muhtarlar ve meslek odaları toplantısına katılacak. Kılıçdaroğlu, Ziraat Odası ve Muhtarlar Derneği’ni de ziyaret edecek.

CHP Genel Başkanı, eski Rize Belediye Başkanı Hızır Hop’un ailesine taziye, Selamet Partisi kurucularından mali müşavir Nevzat Demir’e geçmiş olsun ziyaretinde de bulunacak.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Diş hekiminin acı sonu! 'Balığın peşinden gitti, nefesi yetmedi'Çanakkale'de zıpkınla balık avlamak için daldığı denizde boğularak yaşamını yitiren 2 çocuk babası Diş Hekimi Zafer Taş son yolculuğuna uğurlandı. Kardeşinin ölümü hakkında konuşan Hüseyin Taş, "Pazar günü zıpkınla balık avlamak için giriyor. Anlatırdı bize, balığın peşinden gitmiş. Balığı çıkaramadığı gibi kendi de çıkamadı. Nefesi yetmemiş." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler