Geri Dön
SiyasetKılıçdaroğlu, eski genel başkanlarla görüştü

Kılıçdaroğlu, eski genel başkanlarla görüştü

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, TBMM Genel Kurulu’nda önceki gün gerçekleştirilen Irak ve Suriye tezkeresine yönelik oylama öncesinde partisinin eski genel başkanlarıyla görüştüğü öğrenildi.

Kılıçdaroğlu, eski genel başkanlarla görüştü

 

MEHTAP GÖKDEMİR Ankara - CHP, oylamada tezkerenin reddi yönünde oy kullanmıştı. Edinilen bilgiye göre Kılıçdaroğlu, tezkere kararını kamuoyuna açıklamadan önce uzun görüşmeler yaptı. Konu önce CHP MYK’da ele alındı. Kılıçdaroğlu, milletvekilleriyle de ayrı ayrı görüştü. CHP Genel Başkanı, partisinin eski genel başkanlarıyla ve CHP Dış Politika Danışma Kurulu üyelerinin de görüşünü aldı. Milliyet’e konuşan kaynaklar, “Genel Başkan herkesten görüş aldıktan sonra karar oluşturuldu. Bütün ihtimaller değerlendirildi. Tam bir mutabakatla karar verildi” dedi.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
İstanbul'a lodos şoku! Hızı 130 kilometreye çıktı, çatılar uçtuYurdun büyük bir bölümünde etkili olan lodos, hayatı olumsuz etkiliyor. İstanbul'da lodosun hızı 130 kilometreye çıktı. Kentte bir çok yerde çatı uçtu. Beylikdüzü'nde 130, Adalar'da 100, Boğaz çevresinde ise 80 km/saate kadar ulaştı. Esenyurt'ta bir binanın çatısı yoldan geçerlerin üzerine uçtu. Çatının altında kalan bir kişi ağır yaralandı. Yaralı ambulansla hastaneye kaldırıldı. İzmir'de ise etkili olan fırtına nedeniyle bir inşaattan düşen gaz beton parçaları, seyir halindeki aracın ve kaldırımdaki vatandaşın üzerine devrildi. Karşıyaka ilçesinde deniz taştı. Denizden taşan sular, sahil şeridindeki tramvay hattını da etkiledi.