Geri Dön

Kılıçdaroğlu, Gezi aileleriyle buluştu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gezi Parkı olayları sırasında yaşamını yitirenleri aileleriyle akşam yemeğinde bir araya geldi.

Kılıçdaroğlu, Gezi aileleriyle buluştu

Kılıçdaroğlu, Mona Otel’deki yemeğe, eşi Selvi ve oğlu Kerem Kılıçdaroğlu ile birlikte geldi. Yemeğe Mehmet Ayvalıtaş, Abdullah Cömert, Ethem Sarısülük, Ali İsmail Korkmaz, Ahmet Atakan, Berkin Elvan ve Hasan Ferit Gedik’in aileleri katıldı. Yemeğe başlamadan önce Kılıçdaroğlu ailesi, davetli ailelerle tek tek tokalaştı. Yemeğin Kılıçdaroğlu’nun danışmanı ve kişisel internet sitesinin koordinatörü Ali Arif Özzeybek tarafından organize edildiği belirtildi.

Toplantıya damga vuran an! Mesut Özil sorusu...Gelen son dakika haberine göre; Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Maas Ankara'ya resmi ziyarette bulundu. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Alman mevkidaşıyla basın açıklaması yaptı. Bakan Çavuşoğlu, 'Avrupa'dan da olumlu adımların gelmesi sayesinde (AB'yle ilişkilerde) daha pozitif atmosfer içindeyiz. Vize serbestisi hayata geçebilir, bu bir sözdür' ifadelerine yer verdi. Mesut Özil'in Fenerbahçe'ye transferiyle ilgili konuşan Bakan Çavuşoğlu, 'Onun da benim de çocukluk takımımız. Büyük mutluluk duyuyorum. Türk futbolunun gelişmesine katkı sağlayacaktır. Umarım yine Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüşmesine de itiraz etmezsiniz' dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber