Geri Dön

Kurtulmuş, bugün taburcu olacak

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’un sağlık durumunun iyi olduğu ve bugün hastaneden taburcu edilmesinin planlandığı bildirildi.

Kurtulmuş, bugün taburcu olacak


Sağlık Bakanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, Kurtulmuş, dün akşam (önceki akşam) saatlerinde baş dönmesi ve tansiyon düşüklüğü şikayetiyle Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne başvurdu.
Yapılan muayene ve değerlendirme sonucunda Kurtulmuş’a, hastane hekimlerinin önerisiyle, check-up yapıldığı belirtilen açıklamada, “Check-up kapsamında koroner anjiografi uygulanan hastamızın sağlık durumu iyi olup, yarın taburcu edilmesi planlanmaktadır” ifadelerine yer verildi. Kurtulmuş ise, twitter hesabından “Atatürk Hastanesi’ndeyim. Check-up kapsamında bir anjio yapıldı. Anjio sonrası sağlık durumum gayet iyi. Tedbir amaçlı olarak bu geceyi hastanede geçireceğim. İlgilenen herkese çok teşekkür ederim” dedi.

Ankara'da intikam cinayetiAnkara'nın Keçiören ilçesinde daha önce akrabalarını silahla yaralayan kişiden intikam almak isteyen cinayet zanlısı, husumetli olduğu kişiyi yol kenarında pusu kurarak tabancayla öldürdü. Cinayeti işleyen şüpheli olay yerinden kaçtı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber