Siyaset 'Milletin sesi duyulana kadar gezeceğim'

'Milletin sesi duyulana kadar gezeceğim'

22.02.2022 - 07:01 | Son Güncellenme:

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Bütün soruların bitmesi için haksızlığın, hukuksuzluğun sona ermesi lazım" dedi.

Milletin sesi duyulana kadar gezeceğim

Mersin DHA - Akşener, Mersin programına Erdemli ilçesinden başladı. Türbe Caddesi'ndeki esnafı ziyaret eden Akşener, sorun ve talepleri dinledi. Burada esnafla sohbet eden Akşener, daha sonra caddede kurulan platformda halka seslendi.

Haberin Devamı

20 Ocak'tan bu yana esnafı gezdiğini belirten Akşener, şunları söyledi:

"Mersin gezime, Erdemli'den başladım. Milletin sesi duyuluncaya kadar gezeceğim. Bütün soruların bitmesi için haksızlığın, hukuksuzluğun sona ermesi lazım. Gördüm ki; Mersin sahipsiz. El ele verip Mersin'i Türkiye'nin en iyi ekonomisine, en iyi eğitime sahip kent haline getireceğiz. Limonun dökülmesi ayıptır, günahtır. 100 kilo limonla bir çuval gübre alınması ayıptır, günahtır" dedi.

Erdemli ilçesinde bir narenciye fabrikasında da incelemelerde bulunan Akşener, işçilerle de bir araya geldi, sohbet etti.

Akşener, kasaya mandalinaları dizen bir işçi kadının yanına gelerek ona yardım etti. Akşener bu sırada, “Sen bayağı hızlısın. Bakayım ben sana yetişebilecek miyim?” dedi.

Haberin Devamı

İYİ Parti’nin resmi sosyal medya hesabından da ziyarete ilişkin fotoğraflar, “Alın teriyle çalışan ve ülkemiz için üreten kadınların emeğinin hakkını aldığı yarınlar için çalışıyoruz… Tüm fabrika çalışanlarına misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz" notu ile paylaşıldı.