Geri Dön
Siyaset‘Örnek bir siyasetçiydi’

‘Örnek bir siyasetçiydi’

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eski Dışişleri Bakanı İsmail Cem’i vefatının 12. yılında saygı ve rahmetle andığını bildirdi. Kılıçdaroğlu, Twitter’dan yaptığı paylaşımda, “İsmail Cem, başarılı bir gazeteci, memleket sevdalısı bir siyasetçi ve örnek bir devlet adamıydı. Aramızdan ayrılışının yıl dönümünde İsmail Cem’i saygı ve rahmetle anıyorum” dedi.

‘Örnek bir siyasetçiydi’

CHP lideri Twitter hesabından şehit Emniyet Müdürü Gaffar Okkan’ın vefatının 18’inci yılı dolayısıyla da paylaşımda bulundu. Okkan’ın hayatını terörle mücadeleye adayan, bu uğurda can veren kahraman bir vatan evladı, örnek bir emniyet müdürü olduğunu vurgulayan Kılıçdaroğlu, “18 yıl önce bugün, karanlık bir suikast sonucu şehit olan Diyarbakır Emniyet Müdürü Gaffar Okkan’ı saygı ve rahmetle anıyorum” ifadelerini kullandı.

Batman'daki kavga Bahçelievler'e taşındı; akrabalar taş ve sopalarla birbirine saldırdıBAHÇELİEVLER'de akraba olan iki grup arasında silahların da kullanıldığı taşlı sopalı kavga çıktı. Kavgada bir kişi silahla, altı kişi ise taş ve sopalarla yaralandı. Kavganın Batman'daki arazi kavgasının devamı olduğu öğrenilirken, kavgaya karışan 10 kişi gözaltına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler