Geri Dön

Özkan: Belki 130 kişi yürüdü

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında muhalefetin itirazlarıyla ilgili soruya, “Türkiye artık bunları aştı. Hâkimler karar verirken dosyaya bakıyor. Onların tavrı ne yaşam tarzına ne inanç tercihine ne de üye oldukları baroya göre değişmemelidir. Bunları geçmişte önümüze tez olarak sunanlar yaptığımız reformlar karşısında haklı olmadıklarını görmüştür” yanıtını verdi.

Özkan: Belki 130 kişi yürüdü

 

“Bazı baro başkanları yürüyüş düzenledi. 130 bin avukatın bulunduğu Türkiye’de acaba kaç kişi yürümüştür? Belki 130 kişi” diyen Özkan, “Biz baroları dinledik. Onların önerileriyle bu paketin zenginleşmesi de söz konusu oldu. Şimdi milletten aldığımız yetkiyle bu noktada kararı vereceğiz” ifadesini kullandı. Özkan soru üzerine, çoklu baronun avukatların CMK atamalarında bir farklılığa neden olmayacağını söyledi.

Özkan: Belki 130 kişi yürüdü

AK Parti Grup Başkanvekili Özkan’ın basın toplantısında bir gazeteci şemsiyesi ile güneşten korundu. Konuşmayı laptopuna aktarırken maskesini çıkarmadı, mesafesini korudu ve dezenfektanını da ihmal etmedi.  -MUSTAFA İSTEMİ Milliyet

Türkiye'nin günlük corona virüs tablosu (6 Haziran 2020)Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosunu açıkladı. Türkiye'de son 24 saatte 1086 kişiye Kovid-19 tanısı konuldu, 16 kişi hayatını kaybetti, toplam vaka sayısı 206 bin 844, can kaybı 5 bin 241 oldu. Son 24 saatte 2 bin 315 kişinin daha iyileşmesiyle Kovid-19 tedavisi tamamlananların sayısı 182 bin 995 oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber