Geri Dön
SiyasetPaçaları sıvadı, dereye girdi

Paçaları sıvadı, dereye girdi

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank Twitter hesabından, geçtiğimiz hafta Koza Altın İşletmeleri Mollakara Tesisi temel atma töreni için gittiği Ağrı Diyadin’den ilginç bir fotoğraf paylaştı.

Paçaları sıvadı, dereye girdi

 

Fotoğrafta Varank, Ağrı Valisi Osman Varol ve Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan’ın, paçaları sıvanmış şekilde Mollakara köyündeki bir dereye girdikleri an görülüyor. Varank’ın temel atma töreninden helikopterle dönerken termal kaynağı ve dereyi gördüğü, ziyaretin hemen ardından programa kısa bir ara vererek Varol ve Sayan ile birlikte dereye girdikleri öğrenildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, THK tartışmasına noktayı koydu: Uçak falan yokCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, orman yangınlarıyla ilgili son dakika açıklamalarda bulundu. Soruşturmanın yoğun bir şekilde devam ettiğini belirten Erdoğan, 'İçişleri Bakanlığımızın, istihbarat örgütlerimizin yoğun çalışmaları var. Net ne olabilir bunu o zaman açıklamak durumunda olacak. Boşverip geçilecek bir iş değil. Değişik mekanda aynı anda bir yangın.' dedi. Uçak tartışmalarına noktayı koyan Erdoğan, 'THK'nin elinde buralarda rahatlıkla kullanılabilecek uçak falan yok' ifadelerine yer verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler