Geri Dön

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli ile görüşecek

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM'deki grup toplantısına katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, grup toplantısının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. Erdoğan, yarın MHP lideri Devlet Bahçeli ile bir araya geleceğini söyledi.

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli ile görüşecek

Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile yarın görüşeceğini söyledi. Meclis Başkanlığı seçimlerinde Cumhur İttifakı olarak müşterek hareket edeceklerini belirtti.

CHP'NİN İŞ BANKASI HİSSELERİ

CHP'nin İş Bankası hisselerine de değinen Erdoğan, "Bir siyasi partinin bankacılık faaliyeti yapması doğru değil." dedi.

Erdoğan, partisinin grup toplantısında da "İş Bankası masada, bunu unutmayın. Gazi Mustafa Kemal’in İş Bankası’nı CHP’ye değil hazineye tahsisi vardır. İş Bankası Allah'ın izniyle Hazine'nin malı olacaktır. Bu parlamento, bu tarihi kararı da Allah'ın izniyle alacaktır." demişti.

Denizli'de feci kaza! Hastane yolunda can verdiDenizli'de annesi Ayşe Gürtekin'i hastaneye götüren Ali Gültekin'in kullandığı araç kontrolden çıkarak takla attı. Otomobilin arka koltuğunda oturan anne Gürtekin, camdan yola fırlayarak feci şekilde verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber