Geri Dön
SiyasetSon dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar Emiri ile görüştü

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar Emiri ile görüştü

Ankara'ya sürpriz ziyaret. Katar Emiri El Sani Türkiye'ye geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamad Al Sani ile bir araya geldi. Binbaşı Necmettin Tetik'i PKK'ya yönelik operasyonlar sırasında, Şırnak Silopi'de ailesiyle birlikte çatışma bölgesinden tahliye edilen küçük bir çocuğun elini nefesiyle ısıtırken çekilen fotoğrafın kara kalem çalışmasının baş köşede olması dikkat çekti.

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar Emiri ile görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, çalışma ziyareti için Türkiye’ye gelen Katar Emiri Şeyh Tamim Bin Hamad Al Sani’yle Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamad Al Sani'yi öğle yemeğinde ağırladı.

Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezinden yapılan açıklamaya göre, görüşmede, ikili ilişkilerin tüm boyutlarıyla ele alınması ve bölgesel konularda görüş alışverişinde bulundular.Gelen fotoğraflarda iki liderin televizyonda ziyarete ilşkin haberi izlemeleri dikkat çekti.

KASIM AYINDA GÖRÜŞMÜŞLERDİ

El Sani son olarak geçtiğimiz yıl eylül ayında Ankara'da temaslarda bulunmuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile el Sani arasındaki son görüşme ise Katar'da kasım ayında gerçekleşmişti.

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar Emiri ile görüştü

DİKKAT ÇEKEN FOTOĞRAF

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Katar Emiri Şeyh Tamim Bin Hamad Al Sani'yle Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bir araya geldiği ziyarete ilişkin fotoğraflar basınla paylaşıldı. Yemek fotoğrafında Erdoğan'a hediye edilen Binbaşı Necmettin Tetik'in PKK'ya yönelik operasyonlar sırasında, Şırnak Silopi'de ailesiyle birlikte çatışma bölgesinden tahliye edilen küçük bir çocuğun elini nefesiyle ısıtırken çekilen fotoğrafın kara kalem çalışmasının baş köşede olması dikkat çekti.

Türkiye, Binbaşı Necmettin Tetik'i PKK'ya yönelik operasyonlar sırasında, Şırnak Silopi'de ailesiyle birlikte çatışma bölgesinden tahliye edilen küçük bir çocuğun elini nefesiyle ısıtırken tanıdı.Binbaşı Tetik daha sonra Mardin Nusaybin'deki bir operasyonda yaralanarak bir gözünü kaybetti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde (GATA) tedavi gören Tetik'i Genelkurmay Başkanı Hulusi Akarla birlikte ziyaret etmişti. Ziyaret sırasında Erdoğan'a, Tetik'in görevi sırasında bir çocuğun elini nefesiyle ısıtmaya çalışırken çekilen fotoğrafının kara kalem çizimi hediye edilmişti.

Putin harekete mi geçiyor? ABD'den flaş açıklama
Bakan Dönmez açıkladı: Sanayide enerji kısıtlaması sona eriyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kılıçdaroğlu'na tazminat davası açtı
Fatma Girik'in vasiyeti yerine getirildi!
Galatasaray'da ayrılık! İşte yeni adresi...
Bayraktar TB2 manşette! Listeyi yayınladılar
Meteoroloji yeni raporu yayımladı! Birçok il için sarı kodlu uyarı
Biden'a büyük şok! Ziyaretinden sadece birkaç saat önce oldu
G.Saray'dan ilk transfer! Anlaşma sağlandı
Ev sahibi ve kiracı herkesi ilgilendiriyor: %20 arttı, 1 ay vakit var
Oktay Kaynarca'nın yakasındaki altınlar dikkat çekti! 'Bu işler kısmet'
Tuzlaspor'dan Galatasaray'a tarihi fark: 6-2
Mesai 4 güne düştü, maaş ise... 'Türkiye'de tamamen değişir!'
Asgari ücretin üzerinde çalışanlar dikkat! Maaş tabloları ortaya çıktı
Haftanın Fırsat Ürünleri Bu Cumartesi Şok’ta