Geri Dön
SiyasetYerel seçimler analiz edilecek... AK Parti kampa giriyor

Yerel seçimler analiz edilecek... AK Parti kampa giriyor

AK Parti, parti yönetimi ve belediye başkanlarının katılımıyla hafta sonu Kızılcahamam’da kampa giriyor.

Yerel seçimler analiz edilecek... AK Parti kampa giriyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleşecek kampta yerel seçim sonuçları değerlendirilecek, kazanılan yerlerde de AK Parti’nin 11 maddelik seçim manifestosunda yer alan vaatlerin hayata geçmesi için atılacak adımlar konuşulacak. AK Parti’nin bugün başlayacak “28. Değerlendirme ve İstişare Kampı” yarın ve pazar günü devam edecek.

Erdoğan’ın bu akşam saatlerinde kampın yapılacağı otele gelmesi bekleniyor. Kampa AK Parti MKYK üyeleri, kadın ve gençlik kolları MYK üyeleri, il kadın ve gençlik kolları başkanları, büyükşehir, il, ilçe ve belde belediye başkanları, büyükşehir belediye meclis başkanvekilleri, il genel meclis başkanları ile Cumhurbaşkanlığı Kabine üyeleri katılacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan, yarın açılış konuşması yapacak.

Kampta yarın bazı genel başkan yardımcıları ve bazı bakanlar çalışmalarını anlatacak. Pazar günü ise, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, ekonomideki gelişmelere dair sunum yapacak. Ardından Erdoğan’ın kapanış konuşması ile kamp sona erecek.

Aşının yan etkileri ne? Bilim Kurulu üyesi Ateş Kara açıkladıGelen son dakika haberine göre; Bilim Kurulu sonrası Bakan Koca kritik açıklamalarda bulundu. Koca aşı ile ilgili bilgilendirme yaparken sözü Bilim Kurulu üyesi Prof. Dr. Ateş Kara'ya bıraktı. Ateş Kara, "Bizim ülkemizde aşının yan etkileri çok yakından takip ediliyor. Aşı sonrasında istenmeyen etki düzenli olarak bilgiler toplanıyor. " ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler