Geri Dön
TatilDubai Palmiye Adası'nda lüksün doruklarında...

Dubai Palmiye Adası'nda lüksün doruklarında...

Okyanusun ortasında, palmiye şeklindebir ada hayal edin. Kulağa imkansız gelebilir, ancak Dubai'de imkansız diye bir şey yoktur!

Dubai Palmiye Adası'nda lüksün doruklarında...

Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Dubai kıyılarına 5-7 kilometre uzaklıkta inşa edilen ve toplam 1060 küçük evden oluşan Palmiye Adası cennetin yeryüzündeki yansıması gibi.

Dünyanın en lüks ve pahalı fikri olan palmiye adaları, dünyanın 8. harikası sayılan Palm Jebel Ali, Palm Jumeirah ve Palm Deira, sizi keşfetmek için can atacağınız muhteşem bir dünyaya davet ediyor.

Dünya üzerindeki en keyifli alışveriş merkezlerinin, golf sahalarının, aktivitelerin ve turların cenneti palmiye adasında zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Dilerseniz çölde safari turlarına katılabilir ya da insanın elinden çıkmış bu muhteşem adanın sahillerinde kızgın güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Dubai'de şehri tepeden izlemeniz için sıcak hava balonuyla yapılan geziler de bulunuyor. Gökyüzü semalarında geçen bir günün ardından lüks bir restoranda yemek yiyerek gününüzü sonlandırabilirsiniz.