Geri Dön

Taksim Meydanı sakin bir bayram geçiriyor

Corona virüs gölgesinde geçirilen ilk Kurban Bayramı'nda Taksim Meydanı sakin kaldı. Daha önceki bayramlarda turist ve yerli vatandaşların uğrak yeri olan Taksim Meydanı, Caddeler, kafe ve restoranlar boş kaldı.

Taksim Meydanı sakin bir bayram geçiriyor

Mart ayından bu yana devam eden corona virüs tedbirleri kapsamında zaman zaman sokağa çıkma kısıtlamaları uygulandı. Okulların da uzaktan eğitim sonrası tatil edilmesinden bir zaman sonra il dışına çıkma yasağının kaldırılması ile İstanbul'da yaşayan vatandaşlar memleket ve tatil bölgelerine gitti. Corona virüs gölgesinde geçirilen ilk Kurban Bayramı'nda Taksim Meydanı adeta sessizliğe büründü. İstanbul'da yaşayan vatandaşların bayram tatilini de fırsat bilerek memleketlerini gitmeleri ve kalan kişilerin de kurban kesim işleriyle ilgilenmesi sebebiyle Taksim Meydanı sakin bir gün geçirdi. Pandemi öncesi turist ve yerli vatandaşların uğrak yeri olan Taksim Meydanı yasak haricindeki günlerde ilk defa bu kadar boş kaldı. Taksim Meydanı'ndaki kafe ve restoranların da boş olduğu görüldü. 

Taksim Meydanı sakin bir bayram geçiriyor

Milli Piyango'da yeni dönem başladı! Kazanma şansı 7 kat arttıTürkiye ekonomisine katkı sunmak üzere yola çıkan Sisal Şans, 1 Ağustos itibariyle faaliyetlerine başladı. Sisal Şans CEO’su Selim Ergün, bu akşam gerçekleştirilecek Çılgın Sayısal Loto’nun yeni dönem ilk çekilişi öncesi açıklamalarda bulundu. Altyapı, teknoloji, insan kaynakları, satış kanalları ve pazarlamaya, 50 milyon Euro’luk kapsamlı bir yatırım yaptıklarını anlatan Sisal Şans CEO’su Selim Ergün, "Yeni dönemde bütün oyunlarımızı, çekiliş makinelerimizi yeniledik, ikramiyelerin dağıtım oranlarını yüzde 47,5’tan yüzde 59’a yükselttik ve tüm Milli Piyango biletlerimizin, kazı kazan oyun kartlarının güvenlik özelliklerini arttırdık. Yeniliklerle kazanma ihtimali eskiye göre arttı" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber