Geri Dön

Apple, iOS 11.4.1 güncellemesini yayınladı

Apple, tüm iPhone ve iPad kullanıcılarına iOS 11.4.1 güncellemesini yayınladı. Ortaya çıkan sorunları ortadan kaldırmak için güncellemelere devam eden Apple, hata düzeltmelerine ve iyileştirmelere odaklanıyor.

Apple, iOS 11.4.1 güncellemesini yayınladı

ABD merkezli teknoloji markası Apple, performans ve hata düzeltmeleri odaklı iOS 12 sürümü öncesinde iOS 11.4.1 sürümünü, iPhone ve iPad kullanıcıları ile buluşturdu. iOS işletim sistemine çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler getiren güncellemenin ardından Apple, mobil işletim sisteminin yeni sürümü olan iOS 12’ye daha fazla odaklanabilecek.

Hata düzeltmeleri ile iPhone ve iPad’lerin güvenliğini arttıran güncellemenin sürüm notları ise şu şekilde:

Bazı kullanıcıların yaşadığı Find My iPhone’da AirPods’ların bilinen son konumunun görüntülenememesi sorunu giderildi.
Borsa hesapları ile e-posta, rehber ve notlar senkronizasyonunun güvenliği arttırıldı.

Sürüm notları, iOS 11.4 kullanıcılarını isyan ettiren pil probleminin çözülüp çözülmediği hakkında herhangi bir bilgi vermiyor. Fakat tüm kullanıcıların cihazlarını güncellemesinin ardından sorunun devam edip etmediği anlaşılacaktır. Apple, iOS’a ek olarak TVOS, watchOS ve HomePod işletim sistemlerine de güncellemeler yayınladı.

Peki iOS 11.4 hangi iPhone ve iPad'lere yüklenebilecek? İşte güncelleme alacak modellerin tam listesi...

iPhone X
iPhone 8 Plus
iPhone 8
iPhone 7
iPhone 7 Plus
iPhone 6s Plus
iPhone 6s
iPhone 6
iPhone 6 Plus
iPhone SE
iPhone 5s

Büşra Pekin: Bu haberi dört gözle bekliyoruzKarantina günlerinde sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken oyuncu Büşra Pekin, eğlenceli videolarına bir yenisini daha ekledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber