Geri Dön

Galaxy S8’in Karayip Korsanları'na özel versiyonu satışa çıktı

Samsung'un Karayip Korsanları'na özel tasarladığı Galaxy S8, nihayet resmiyete kavuştu. Mevuct model farklı bir tasarıma sahip Galaxy S8, kuru kafa logolu kılıf ve hazine kutusuyla dikkat çekiyor.

Galaxy S8’in Karayip Korsanları'na özel versiyonu satışa çıktı

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales yani Karayip Korsanları: Ölü Adamlar Masal Anlatamaz için hazırlanan özel Galaxy S8, Çin'deki Disney Resort Hotel'de sergilenmeye başlanmıştı. Ortaya çıkan görüntülerin ardından özel seri Galaxy S8, nihayet resmiyete kavuştu.

Galaxy S8’in Karayip Korsanlarına özel versiyonu satışa çıktı

Samsung, ilk kez özel temalı bir Galaxy akıllı telefon piyasaya sürmüyor. Daha önce Batman ve Iron Man temalı Galaxy marka akıllı telefonları görmüştük. Bu yüzden 'Dead Men Tell No Tales' modelinin sızdırılmış görüntüleri ortaya çıktığında çoğu kimse şaşırmadı.

Galaxy S8’in Karayip Korsanlarına özel versiyonu satışa çıktı

Telefonun daha önce Kuzey Amerika pazarına gelmeyeceği belirtilmişti. Şu an Çin'deki müşteriler için satışa çıkartılan ürünün diğer pazarlarda satılıp satılmayacağı hala belli değil. Karayip Korsanları'na özel Galaxy S8, özel baskılı kılıf, fantezi bir korsan temalı hazine kutusu ve özel bir telefon halkası tutacağı ile geliyor. Teknik özellikler ise Galaxy S8 ile aynı.

JD isimli internet sitesi üzerinden satışa sunulan özel versiyonun Çin’deki satış fiyatı 5.988 yuan (yaklaşık 880 dolar).

Galaxy S8’in Karayip Korsanlarına özel versiyonu satışa çıktı

Bunun yanında Galaxy S8'in pembe renkli bir versiyonu ile de karşımıza çıktı. Kadın fanlara özel modelin ne zaman ve hangi ülkelerde satuşa sunulacağı belli değil.

Almanya Türkiye için seyahat uyarısını kaldırdıAlmanya, yeni tip corona virüs (Covid-19) salgını sebebiyle Türkiye’ye uyguladığı seyahat uyarısını kısmen kaldırdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber