Samsung

Samsung

Son dakika samsung haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan samsung gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan samsung haber sayfamızda...

Samsung

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.619 samsung haberi bulunmuştur.
Biden 19 şirketin üst yöneticileriyle görüştü
Biden 19 şirketin üst yöneticileriyle görüştüABD Başkanı Joe Biden, çip arzında yaşanan sıkıntıyı ele almak üzere yarı iletken, otomobil ve teknoloji sektörlerinde faaliyet gösteren 19 şirketin üst yöneticileriyle bir araya geldi.
12.04.2021Ekonomi
Küresel çip satışları 2020'de arttı
Küresel çip satışları 2020'de arttıYeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının etkili olduğu 2020'de küresel yarı iletken (çip) satışları, bir önceki yıla göre yüzde 10,4 artarak 466,2 milyar dolara yükseldi.
12.04.2021Uzmanpara
İki dev resmen açıkladı! Türkiye'de üretecek...
İki dev resmen açıkladı! Türkiye'de üretecek...Avrupa’nın televizyon üretim üssü olan Türkiye’de dünya devleri de üretime soyundu. Çinli devler TCL ve Xiaomi de üretim planlıyor.
12.04.2021Ekonomi
Galaxy S21 FE sızıntısı telefonun tasarımı ortaya çıktı!
Galaxy S21 FE sızıntısı telefonun tasarımı ortaya çıktı!Galaxy S21 FE hakkında yeni paylaşımlar gelmeye başladı. Telefonun çok da farklı bir tasarımla kullanıcının karşısına çıkması beklenmiyor ancak öte yandan elbette güncellenmiş bazı özellikleri de beraberinde getiriyor. İşte Galaxy S21 FE hakkında bildiğimiz her şey.
11.04.2021Teknoloji
Küresel lig için 5G milli takımı!
Küresel lig için 5G milli takımı!Ankara OSTİM’deki Haberleşme Teknolojileri Kümelenmesi (HTK) içinde yer alan 10 yerli firma 5G için güçlerini birleştirdi. Global Telekom ve Entegre Teknolojiler AŞ (GTENT) şemsiyesi altında bir araya gelen firmalar Türkiye’yi 5G alanında global bir oyuncu haline getirmeyi hedefliyor.
10.04.2021Ekonomi
Uğur Erdener yeniden Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Başkanı seçildi
Uğur Erdener yeniden Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Başkanı seçildiDünya Okçuluk Federasyonu Başkanı ve Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) Üyesi Uğur Erdener, bugün yapılan Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Olağan Genel Kurulunda yeniden başkan seçildi.
6.04.2021Diğer
Samsung ve Adidas tarafından geliştirilen Galaxy Buds Pro modeli!
Samsung ve Adidas tarafından geliştirilen Galaxy Buds Pro modeli!Şirketler arasında kurulan ortaklıkların sonucu özel koleksiyonlar ortaya çıkıyor. Şimdi de Samsung ve Adidas arasında kurulan iş birliği ile karşımıza Stan Smith imzalı Galaxy Buds Pro çıkıyor.
5.04.2021Teknoloji
LG resmen doğruladı: O birimini tamamen kapatıyor!
LG resmen doğruladı: O birimini tamamen kapatıyor!LG'nin geçen yılın son aylarından beri bir iddia ile gündemde olduğunu biliyoruz. Akıllı telefon tarafında yaratıcı cihazlarla bizleri karşılayan LG yolun sonuna geldiğini duyurdu.
5.04.2021Teknoloji
Twitter'da en çok kullanılan emoji belli oldu: 2020 yılının ifadesi!
Twitter'da en çok kullanılan emoji belli oldu: 2020 yılının ifadesi!Koronavirüs döneminde insanlar sosyal medya kullanım oranlarını büyük oranda artırmıştı. Hal böyle olunca Twitter başta olmak üzere pek çok platformda yeni yeni kullanımlar ortaya çıktı.
4.04.2021Teknoloji
Türkiye'de cep telefonu hamlesi! Bu yıl başlıyor...
Türkiye'de cep telefonu hamlesi! Bu yıl başlıyor...Cepte yerli üretim hamlesi sürüyor. Çin merkezli TCL üretim için gün sayarken, diğer Çinli dev Huawei’nin de üretim planı yaptığı öğrenildi. Rakipleri birer birer tesis açarken sessiz kalan Huawei de üretim planı yapıyor.
3.04.2021Ekonomi
45 yılı geride bıraktı: Dünyanın en değerli markası!
45 yılı geride bıraktı: Dünyanın en değerli markası!İlk ürünü Apple-1 ile 45 yıl önce teknoloji dünyasına adım atan Apple, bugün teknoloji devi olarak 263,4 milyar dolar marka değeriyle "dünyanın en değerli markası" konumunda bulunuyor.
1.04.2021Teknoloji
Kırılan telefon ekranları için: iPhone ekran değişimi ve Samsung ekran değişimi fiyatı!
Kırılan telefon ekranları için: iPhone ekran değişimi ve Samsung ekran değişimi fiyatı!Akıllı telefonlar artık pek çoğumuzun bir uzvu gibi oldu. Gerek e-postaları kontrol etmek gerekse oyun oynamak gerekse de müzik dinlediğimiz bu cihazlar sayesinde günlük bütün işlerimizi halledebiliyoruz.
31.03.2021Teknoloji
Son dakika: Herkes bunu konuşuyor: Çip krizi sıçradı!
Son dakika: Herkes bunu konuşuyor: Çip krizi sıçradı!Son dakika haberlere göre, Otomotiv sektöründe yaşanan mikroçip tedarik sorunu diğer sektörlere de yayılıyor. Türkiye'den otomotiv devi 3 firma üretimini durdururken çip tedarikine ilişkin sorun giderek büyüyor. İşte çip sorunun piyasaya vereceği zarar...
31.03.2021Ekonomi
Çip krizi diğer sektörlere de yayılıyor
Çip krizi diğer sektörlere de yayılıyorOtomotivde başlayarak elektronik gibi diğer sektörlere de sıçrayan küresel çip tedariki sorununun, üretimde aksamalara neden olarak milyarlarca dolarlık zarara yol açması bekleniyor.
31.03.2021Uzmanpara
Şubat ayında küresel olarak en çok satılan telefon belli oldu
Şubat ayında küresel olarak en çok satılan telefon belli olduAkıllı telefon piyasası 2020 yılında oldukça iyi bir yıl geçirdi. Liderliklerin değiştiği geçen yılın ardından 2021 yılından da beklentiler oldukça yüksek. Bu kapsamda şubat ayının küresel anlamda en çok satılan telefon modeli belli oldu. İşte listede yer alan telefonlar:
30.03.2021Teknoloji
Xiaomi, dikkat çeken Mi 11 Ultra ve Mi 11 Pro modellerini tanıttı
Xiaomi, dikkat çeken Mi 11 Ultra ve Mi 11 Pro modellerini tanıttıXiaomi bugün Türkiye saatiyle 14.30’da bir etkinlik düzenledi. YouTube üzerinden yapılan canlı yayın ile yeni telefon modellerini tanıtan Xiaomi, dikkat çeken Mi 11 Ultra ve Mi 11 Pro modellerini görücüye çıkarttı. Elbette kamera tarafında oldukça iddialı olan bu telefonlar aynı zamanda diğer gelişmiş özellikleriyle dikkat çekiyor.
29.03.2021Teknoloji
Redmi'den yeni oyun telefonu yolda
Redmi'den yeni oyun telefonu yoldaOyuncu telefonu piyasası oldukça önemli bir ivme yakalamışken, Redmi için oyuncu odaklı bir telefonun yolda olduğu söylendi.
28.03.2021Teknoloji
iPhone 13 serisinin tanıtılmasına daha çok varken yeni detaylar geldi
iPhone 13 serisinin tanıtılmasına daha çok varken yeni detaylar geldiiPhone 13 hakkında pek çok sızıntı ortaya çıkıyor. Bazıları çok güçlü ve gelmesi olası tahminler olsa da yine de telefon tanıtılmadan bu bilgilerin gerçek olup olmayacağını bilemeyeceğiz.
26.03.2021Teknoloji
Galaxy F02s fiyat sızıntıysa gündeme geldi: İşte telefonun sızdırılan fiyatı
Galaxy F02s fiyat sızıntıysa gündeme geldi: İşte telefonun sızdırılan fiyatıSamsung'un orta segment telefonları dikkat çekiyor. Bu kapsamda bir süredir gündemde olan Galaxy F02s modeli için şimdi de fiyat sızıntısı ortaya çıktı. Telefonun daha önce belli olan tasarımına ek olarak bazı özellikleri de göründü.
26.03.2021Teknoloji
2021 yılının en iyi telefonları belli oldu
2021 yılının en iyi telefonları belli olduBu yıl başlayalı daha üç ay olmuşken, onlarca telefonun tanıtıldığına şahitlik ettik. Akıllı telefon pazarına olan talebe karşılık farklı ihtiyaçlar dahilinde modeller piyasaya sürülüyor. Apple'ın da bu noktada yeni bir araştırmaya konu olduğunu söylemek mümkün. İşte 2021 yılının en iyi telefonlarına eklenen üye...
26.03.2021Teknoloji
iPhone şarj cihazı bu sefer yüzde yanık bırakacak şekilde hasar verdi!
iPhone şarj cihazı bu sefer yüzde yanık bırakacak şekilde hasar verdi!iPhone'ların patladıklarına ya da tutuştuklarına dair haberleri çok sık okumasak da yakın zaman önce ortaya çıktığı kadarıyla bir iPhone şarjdayken tutuştu ve hem sahibini hem de yatağı yakmayı başardı.
24.03.2021Teknoloji
Telefon sevkiyatında yeni dönem’ drone ile teslimat’
Telefon sevkiyatında yeni dönem’ drone ile teslimat’Drone farklı alanlarda kullanılıyor. Halihazırda pek çok ekipmanın taşınmasında, fotoğrafçılıkta ve film çekimlerinde kullanılan drone şimdi de Samsung’la beraber sevkiyatlarda kullanılmaya başlayacak. Güney Kore merkezli teknoloji devi, yalnızca bazı bölgelerde drone ile telefon sevkiyatı yapmaya başladı.
24.03.2021Teknoloji
Küresel batarya rekabeti, tüketiciye ucuz elektrikli araç olarak yansıyacak
Küresel batarya rekabeti, tüketiciye ucuz elektrikli araç olarak yansıyacakTürkiye Elektrikli ve Hibrid Araçlar Derneği (TEHAD) Başkanı Berkan Bayram, alternatif kaynaklı araç üretiminde küresel rekabetin arttığını belirterek, bu rekabetin tüketicilerin elektrikli araçları daha ucuza edinmelerini sağlayacağını dile getirdi.
23.03.2021Ekonomi
Yerli üretim cep telefonu yağmuru
Yerli üretim cep telefonu yağmuruTürkiye’de yerli cep telefonu üretim hamlesinden sonra üretilen modeller pazarda satışa sunulmaya başladı. İlk Samsung’un A01 serisi telefonları satışa çıktı. Bu kez de Oppo’nun Türkiye üretimi telefonları göründü.
20.03.2021Ekonomi
Samsung'un yeni telefonu için dikkat çeken kamera kurulumu
Samsung'un yeni telefonu için dikkat çeken kamera kurulumuSamsung özellikle kamera tarafında farklı tercihlerde bulunuyor. Galaxy A82 için de yeni bir kamera kurulumu ortaya çıktı. Standart kamera tercihinden oldukça farklı görünüyor.
19.03.2021Teknoloji

Benzer Haber Etiketleri

samsungtürkiyeiPhoneakıllı telefonçip krizi

Samsung ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.