Geri Dön

Huawei CEO’sundan şaşkına çevirecek akıllı saat itirafı

İki akıllı saati tanıtmalarına rağmen Huawei CEO’su Eric Xu Zhijun, yaptığı açıklamayla akıllı saatlerin amacının tam olarak ne olduğunu çözemediğini dile getirdi.

Huawei CEO’sundan şaşkına çevirecek akıllı saat itirafı

Huawei, son olarak piyasaya sürdüğü Huawei Watch 2 adlı akıllı saat ile teknik özellikleri ve tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmişti. İkinci akıllı saatina ardından Huawei CEO'sundan akıllı saatlerle ilgili şaşırtan bir açıklama geldi.

Akıllı telefonu olan birinin neden akıllı saate ihtiyaç duyacağını hiçbir zaman anlamadığını belirten Zhijun, hiçbir zaman akıllı saat kullanmadığını itiraf etti. Hatta ekibin kendisine heyecanlı bir şekilde gelip akıllı saat planlarını anlattıklarında bile pazarın ihtiyaçlarının en iyi şekilde değerlendirilmesi gerektiğini hatırlattığı belirtiliyor.

Serçelerin 'ekmek mücadelesi' kameraya böyle yansıdıBursa'nın Yenişehir ilçesinde, serçelerin kendileri için bırakılan ekmek parçası için girdikleri mücadele ve beslenmeleri renkli görüntüler oluşturdu. Yiyeceği paylaşmak istemen iki kuşun mücadelesi anbean kaydedildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber