Geri Dön

Huawei Mate 10 Pro için Android Pie güncellemesi dağıtılmaya başlandı

Huawei Mate 10 Pro için hazırlanan Android 9 Pie güncellemesi, Avrupa’da dağıtılmaya başlandı. Avrupa'da satılan BLA-L09 ve BLA-L29 kodlu Mate 10 Pro modellerine gelen Android 9 Pie güncellemesi EMUI 9.0 arayüzü ile geliyor.

Huawei Mate 10 Pro için Android Pie güncellemesi dağıtılmaya başlandı

Onur Binay/milliyet.com.tr

Huawei Mate 10 Pro için Android 9 Pie güncellemesi dağıtılmaya başlandı. BLA-L09 veya BLA-L29 seri numaralı versiyonlarına güncellemenin geldiği söyleniyor.

Yeni güncelleme ile EMUI 9.0 arayüzü ve GPU Turbo 2.0 sürümü ve uygulamalar arası çoklu geçişler için yeni parmak hareketleri geliyor. Bu özelliklerin haricinde Al Support ile adaptif parlaklık, çentik desteği, güvenlik iyileştirmeleri ve gelişmiş batarya özellikleri kullanıcılara sunuluyor. Güncellemenin 2.2 GB boyutunda olduğunu hatırlatalım.

Huawei, 16 Ekim'de yeni amiral gemisi serisi Mate 20'yi tanıtacak.

İlginç soba görenleri şaşkına çeviriyorTekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde Erzurumlular Derneği’ne ait çay bahçesinde iş yeri çalışanlarının projesini çizerek keşf ettiği soba, görenleri şaşkına çeviriyor. Hem elektrik hem de kömürle çalışan soba, içerisine dizayn edilmiş semaver ve kuzine ile birden çok işlev görüyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber