Geri Dön

Huawei Mate 20'nin sızan görüntüsü Galaxy S10 gibi görünüyor

Huawei Mate 20'nin sızan görüntüsü, Samsung Galaxy S10 gibi görünüyor. Huawei Mate 20, Galaxy S9’daki gibi Infinity Display ekrana sahip.

Huawei Mate 20'nin sızan görüntüsü Galaxy S10 gibi görünüyor

Onur Binay/milliyet.com.tr

Samsung'un Galaxy S10 modeli büyük bir merakla bekleniyor. Telefonun daha büyük ekran-kasa oranı ve birçok yeni teknolojiyle gelmesi bekleniyor. Huawei Mate 20'nin sızan görüntüsü, Samsung Galaxy S10 gibi görünüyor.

Huawei Mate 20'de bazı öğeleri atılırken ve bazıları tutulmuş gibi görünüyor. Huawei Mate 10'da kulaklık jakı olsa da, 10 Pro'da kullanılmadı. Profesyonele doğru hareket etmek ve bir öğeyi kaldırmak normal değil. Ancak böyle bir hareket bir sonraki modelde de aynı olacağına işaret edebilir.

Huawei Mate 20nin sızan görüntüsü Galaxy S10 gibi görünüyor

Huawei Mate 20'daki ekran Galaxy S9'daki Infinity Display gibi kavisli. Bu, ürünün kırılganlığını artırabilir. Ancak Huawei telefonlarını genellikle kutuda koruyucu kılıf ile piyasaya sürüyor.

Telefonun sağ üst köşesinde camında yansıma var. Telefonun camı, ışığın yansımasını kesecek gibi görünmüyor. Işık loş olsa bile, bu kadar yansıma olmamalı.

Huawei Mate 20nin sızan görüntüsü Galaxy S10 gibi görünüyor

Mate 20’de 6.3 inç büyüklüğünde AMOLED, Mate 20 Pro'da ise 6.9 inç büyüklüğünde OLED ekran olabilir. Bunun dışında Mate 20’nin arka panelinin camla kaplı olacağı ve bu sayede telefonun kablosuz şarj desteği sunacağı söyleniyor. Mate 20 gücünü Kirin 980 işlemci, 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanından alacak. Android P işletim sistemiyle gelmesi beklenen Huawei Mate 20 serisinin yılın üçüncü veya dördüncü çeyreğinde tanıtılması bekleniyor.

Magazin Haberleri Bülteni (10 Ağustos 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber