Geri Dön
TeknolojiHuawei'den üç yeni akıllı saat gelecek!

Huawei'den üç yeni akıllı saat gelecek!

Akıllı saatleriyle bir süredir adından söz ettiren Huawei, bu yılın son aylarında düzenleyeceği bir etkinlik ile yeni üç akıllı saat modeli tanıtmaya hazırlanıyor.

Huawei'den üç yeni akıllı saat gelecek!

Teknoloji dünyası için oldukça hareketli bir yıl olarak kayıtlara geçen 2021, geçen yılın sakinliğinin ardından pek çok kişiyi de heyecanlandırdı. Özellikle uzun bir süredir Samsung ve Apple tarafından beklenen akıllı telefonların da gelmesiyle gözler yıl sonuna kadar tanıtılacak diğer cihazlara odaklandı. 

Ortaya çıkan bilgilere göre Çin merkezli teknoloji şirketi Huawei'den bu yıl sonuna kadar üç yeni akıllı saat gelecek. Akıllı saat tarafında önemli isimlerden olan Huawei'in Watch D, Watch GT 3 ve Watch Fit 3 olmak üzere yeni cihazlarını tanıtacağı bekleniyor. 

HUAWEI GELECEK AY BİR ETKİNLİK DÜZENLEYECEK

Cihazlar hakkında şu anda detaylı bilgiler bulunmuyor olsa da önceki serilerin devamı olacağı için özelliklerin ve tasarımın da benzerliklerin olması bekleniyor. 

Beklentiler arasında GT 3 modelinin spor odaklı olması varken, Watch D modelinde de kullanıcıların tansiyonunu ölçebileceği aktarılıyor. 

Huawei 21 Ekim tarihinde bir etkinlik düzenleyecek ve burada P50 ve P50 Pro olmak üzere yeni amiral gemisi akıllı telefonlarını kullanıcıların beğenisine sunacak. 

Etkinlikte aynı zamanda Mate 50 serisi de bu etkinlikte karşımıza çıkabilir. 

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler