Geri Dön

iOS 9, 16 Eylül’de Yayımlanacak! Hazır Olun…

Dün düzenlediği etkinlikte yeni ürünlerini tanıtan Apple, aynı zamanda iOS 9'un ne zaman kullanılabilir olacağını açıkladı. Detaylar haberimizde... iPhone 6S, iPhone 6S Plus ve iPad Pro gibi yeni cihazlarını duyuran...

iOS 9, 16 Eylül’de Yayımlanacak! Hazır Olun…

Dün düzenlediği etkinlikte yeni ürünlerini tanıtan Apple, aynı zamanda iOS 9'un ne zaman kullanılabilir olacağını açıkladı. Detaylar haberimizde... iPhone 6S, iPhone 6S Plus ve iPad Pro gibi yeni cihazlarını duyuran başarılı firma Apple, bir süredir geliştirmekte olduğu iOS 9'u çok yakında yayımlayacak. Yeni iPhone modellerinden tam 9 gün önce görücüye çıkacak olan yeni iOS sürümü, böylelikle piyasada öncelikli olarak boy gösterecek. Gelelim iOS 9'un hangi cihazlara uğrayacağına. iPhone 4S'den itibaren tüm iPhone'lar, 5. jenerasyondan itibaren tüm iPod Touch modelleri, iPad Air, iPad Mini ve iPad 2 sonrasındaki tüm iPad modelleri yeni sürüme terfi edebilecek.

Destek bakımından oldukça fazla cihaz adına yeni işletim sistemini görücüye çıkaracak olan Apple, 16 Eylül itibariyle güncellemeyi kullanıcılar ile paylaşmaya başlayacak. Cihazların kullanıcı ile daha uyumlu olmasını sağlayacak olan iOS 9, Force Touch nimetlerinden yararlanmamızı sağlıyor. Elbette bunun için bu teknolojiyi destekleyen bir cihaza ihtiyacımız var. Bunun dışında kişinin kullanım şeklini benimseyen yeni iOS, müzikten tutun da birçok konuda yapacağımız hamleleri önceden tahmin ederek kullanımı kolaylaştıracak.

Ceyhun Fersoy ve Begüm Öner’in ‘apaçi dansı’Oyuncu çift Ceyhun Fersoy ve Begüm Öner, yaptıkları sosyal medya paylaşımları ile de kendilerinden söz ettirmeyi başarıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber