Geri Dön
TeknolojiiPhone 12 Pro Max satın alan kadına büyük şok!

iPhone 12 Pro Max satın alan kadına büyük şok!

Güvenilir olmayan platformlardan alınan elektronik cihazlarda büyük dolandırıcılıklar dönüyor. Özellikle daha uygun fiyata iPhone satın aldığını sanan kişiler telefonun kutusunu açtığında karşısında bambaşka ürünler görebiliyor. İngiltere'de yaşanan bir olayda iPhone 12 Pro Max satın aldığını sanan kadın kutuda bambaşka bir şey ile karşılaştı.

iPhone 12 Pro Max satın alan kadına büyük şok!

Daha önce de sizlere iPhone alan bir kişinin kutusundan 'elmalı içecek' çıktığını aktarmıştık. Güvenilir olmayan firmalardan satın alınan ürünlerde yaşanan bu dolandırıcılık olayına bir yenisi daha eklendi.

Twitter üzerinden satın aldığı iPhone'un kutusundan kırık bir fayans çıktığını bildiren Olivia Parkinson, Virgin Media'dan iPhone 12 Pro Max sipariş ettiğini söylüyor. 

iPHONE 12 PRO MAX SONRASINDA KADINA ULAŞTI

Twitter üzerinden yaşanan dolandırıcılığı ortaya çıkartan kadın, yaşadığı dolandırıcılığı sosyal medya üzerinden bildirdikten sonra geri dönüş aldığını da bildiriyor.  kısa süre içinde ödeme yaptığı iPhone 12 Pro Max telefonuna kavuşan kadın, herkesin bu konuda dikkatli olması gerektiğini söylüyor. 

iPhone 12 Pro Max satın alan kadına büyük şok

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler