Geri Dön
TeknolojiiPhone 13'ün daha önce görülmemiş bir rengi sızdırıldı!

iPhone 13'ün daha önce görülmemiş bir rengi sızdırıldı!

iPhone 13 hakkında onlarca sızıntı bizi aylardır karşılıyor. Ekranından, batarya performansına kadar pek çok detayı sızdırılan telefon serisinin üyesini hiç görmediğimiz bir renk ile karşılaştık.

iPhone 13'ün daha önce görülmemiş bir rengi sızdırıldı!

Apple'ın en son telefon serisi olan iPhone 13, hakkında sızıntılar durmak bilmiyor. Daha önce de LeaksApplePro tarafından sızdırılan görüntüde iPhone 13 Pro'nun en net hali görülüyordu.

YENİ RENKLİ iPHONE 13 OLDUKÇA FARKLI GÖRÜNÜYOR

Şimdi ise çapraz kamera lensi kurulumu ile bizleri turuncu tonlarında bir iPhone 13 karşılıyor. Daha önce görmediğimiz bir renk ile sızdırılan telefon, gerçekten de dikkat çekecek gibi duruyor. Apple özellikle renk konusunda iPhone 13 serisinde iddialı olacak, zira pembe tonlarında da bir iPhone 13'ün sızdırıldığını görmüştük. 

Twitter hesabı üzerinden yeni iPhone 13 rengini paylaşan Ian Zelbo, daha önce de farklı detaylarıyla telefon serisine bakış atmamızı sağlamıştı. 

iPhone 13ün daha önce görülmemiş bir rengi sızdırıldı

 

Apple yıllardır benzer renkler üzerinden giderken, iki yıldır kullanıcılarına yeni seçenekler sunuyor. Yeni iPhone serisinde en önemli detaylardan biri de kesinlikle çentiğin küçülecek olması. Öte yandan daha kompakt bir tasarım ile bizleri karşılayacak olan Apple, iPhone 13 ile bizleri şaşırtabilir. 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler