Geri Dön

iPhone 7 İşte Böyle Olacak

Apple’ın kapalı kapılar ardında geliştirmekte olduğu iPhone 7 ve 7 Plus modellerine ait yeni görüntüler ortaya çıktı. Hepsi ve daha fazlası haberimizde…

iPhone 7 İşte Böyle Olacak

Son zamanlarda daha sık haber konusu olmaya başlayan iPhone 7 ve onun bir üstü 7 Plus, iddialara göre uzun bir süredir geliştirilme sürecinde. Apple’ın büyük bir titizlikle hazırlamakta olduğu söylenen yeni amiral gemi modellerini üstün özellikler ile donatarak satışa sunması bekleniyor. Elimize henüz resmi olarak ulaşan bir bilgi yok ancak firma içerisinden sızdırılan birtakım bilgiler mevcut. Nitekim cihazların özellikleri dışında geçtiğimiz saatlerde tasarımları da gün ışığına çıktı.

Görsellere bakacak olursanız iPhone 7 modelinin bir önceki model ile az çok benzediğini göreceksiniz. Ancak değişiklikler de yok değil. Tasarım anlayışını daha da minimal hale getirdiği gözlemlenen Apple’ın bu konuda ince eleyip sık dokuduğu gözlerden kaçmıyor. Özellikle anten çizgilerinin ortadan kalkmış olduğu en çok göze çarpan husus.

Renk Seçenekleri Aynı

Henüz resmi olmamakla birlikte Apple’ın yine altın, uzay grisi ve gül rengi seçenekleri gibi klasik hale gelen renkler ile birlikte karşımıza çıkacağını söyleyebiliriz. Tabi nasıl ki gül rengi iPhone 6S ile beraber hayatımıza girdiyse ilerleyen süreçlerde farklı bir renk de satışa sunulabilir.

Konuyla ilgili elimize yeni bilgiler ulaştıkça haber etmeye devam edeceğiz, bizi takip etmeye devam edin. Aynı zamanda son

Fareden kediye uçan tekme!İspanya'da karnı acıkan kedinin yakalamaya çalıştığı fare, Malaga sokaklarını kediye dar etti. O anlar sosyal medyaın gündemine oturdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber