Geri Dön

LG G4’ün Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Güney Koreli üretici devi LG, yeni nesil akıllı cihazı G4’ün reklam kampanyalarına devam ederken, Türkiye fiyatını resmen paylaştı!

LG G4’ün Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Akıllı telefon pazarının popüler üreticilerinden biri haline gelen LG, geçtiğimiz yıllarda sadece LG Display ürünleri olan ekranlarıyla gündeme geliyordu. LG G, G2, G3 derken şimdi de sıra G4’e geldi. G2 ile yakaladığı popülerliği G4’e taşımayı başaran Güney Koreli üretici, G4 için hali hazırda reklam kampanyaları düzenlemeye devam ediyor.

LG G4’ün Türkiye çıkış tarihi, geçtiğimiz günlerde İstanbul’da gerçekleştirilen bir etkinlikte belli olurken kullanıcının duygusal yanı olan etiket fiyatı da dün itibariyle kesinlik kazandı. 29 Mayıs günü ülkemizde satışa sunulacak G4’ün, Vatan Computer’ın resmi satış sitesinde etiket fiyatı 2.399 TL olarak belirlenmiş.

G4 için belirlenen 2.399 TL, LG tarafından da doğrulandı. Öyle görünüyor ki LG G4, satış fiyatı olarak Galaxy S6/S6 Edge ve HTC One M9’un gerisinde kalmış.

Üç bacaklı sokak köpeği ile temizlik işçisinin yürek ısıtan dostluğuİzmir'in Karşıyaka ilçesinde temizlik görevlisi Mustafa Sağsöz (51) ile 3 bacaklı sokak köpeği "Kola", 5 yıldır hiç ayrılmadan birbirlerine yol arkadaşlığı yapıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber