Geri Dön
TeknolojiMayıs ayında Android 11 güncellemesi alacak Samsung cihazlar!

Mayıs ayında Android 11 güncellemesi alacak Samsung cihazlar!

Telefonların güncelleme alması oldukça önemli. Bazı markalar kullanıcılarını yıllarca üzmeden güncellemeler ile cihazlarını koruyorken, bazı markalar güncellemeleri sunma konusunda bu kadar ilgili değil. Samsung tarafından yayımlanan Android 11 güncelleme listesine göre güncellemeyi alacak telefon modelleri:

Mayıs ayında Android 11 güncellemesi alacak Samsung cihazlar!

Her ay farklı modellere güncelleme sunan Samsung için yeni bir liste yayımlandı. Android 11 güncellemesini alacak Samsung cihazlar arasında onlarca model bulunuyor. Kullanıcıların uzun yıllar akıllı telefonları kullandıkları göz önüne alındığında güncellemeler oldukça önem arz ediyor. 

ANDROiD 11 GÜNCELLEMESİNİ ALACAK SAMSUNG CİHAZLAR

Akıllı telefonların güncel tutulması ise kullanıcıların 'güvenlik açıklarına' karşı da korunmasını sağlıyor. Bu nedenle oldukça önemli. İşte Samsung Türkiye'nin açtığı 'Güncelmiyiz.com' internet sitesinden duyurulan ve mayıs ayında güncelleme alacak Samsung cihazlar:

Galaxy A21s,

Galaxy A31,

Galaxy M11,

Galaxy A12,

Galaxy A02s,

Galaxy A01 Core,

Galaxy A01,

Galaxy A11,

Galaxy A30,

Galaxy Tab Active 3 

Galaxy Tab A7

Yukarıda hem telefon hem de tablet modelleri yer alıyor. Mayıs ayında güncelleme alacağı söylense de bazen güncelleme tarihleri değişebiliyor. Yine de açıklanan bu cihazlar güncellemeyi alacak modeller oluyor. 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler