Geri Dön

Mount & Blade II: Bannerlord'dan büyük başarı!

Yaklaşık yedi yıldır beklenen Mount & Blade II: Bannerlord, 30 Mart Pazartesi günü saat 13:00'da Steam üzerinden erken erişime açıldı. Uzun zamandır beklenen yeni oyun Steam ve Twitch üzerinden rekor kırmayı başardı.

Mount & Blade II: Bannerlord'dan büyük başarı!

30 Mart Pazartesi günü saat 13:00'de erken erişime açılan Mount & Blade II: Bannerlord, yayınlandığı saatte 100 bin anlık kullanıcıya erişerek yeni bir rekor kırdı.

Çok büyük bir oyuncu kitlesi bulunan Mount & Blade II: Bannerlord, Twitch üzerinde yapılan yayınların durumunda da değişiklik yarattı. Mount & Blade II: Bannerlord; CS:GO, Fortnite ve League of Legends gibi başarılı yapımları geride bırakmayı başardı ve en çok izlenen oyun oldu.

Yapımcı firma TaleWorlds, erken erişim kapsamında ilk iki hafta içinde oyunun %10 indirimle satılacağını açıkladı. Mount & Blade II: Bannerlord, Steam üzerinde 135 liralık fiyat etiketine sahip.Mount & Blade serisinden başka bir oyun kütüphanenizde varsa, ek olarak %10 indirim daha kazanabilirsiniz.

Nusret Gökçe'den ırkçılık karşıtı videoABD'de iki restoranı bulunan ünlü etçi Nusret Gökçe, sosyal medya hesabından farkındalık yaratmak için siyahi bir bebeğe süt içirdiği videosunu paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber