Steam

Steam

Son dakika steam haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan steam gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan steam haber sayfamızda...

Steam

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 573 steam haberi bulunmuştur.
Akdeniz'in ilk bilim merkezi hizmete girdi
Akdeniz'in ilk bilim merkezi hizmete girdiSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Türkiye'nin en büyük, Akdeniz'in ise ilk bilim merkezi Antalya Bilim Merkezi'ni açtı.
1.04.2022Ekonomi
Metaverse tetikleyecek! Yemek yemiyor, duş almıyorlar
Metaverse tetikleyecek! Yemek yemiyor, duş almıyorlarGünümüzde çocuk, yetişkin demeden 2 milyarı aşkın kişi bilgisayar oyunlarıyla zaman geçiriyor. Bu rakamın 2023 yılında 3 milyara çıkması beklenirken, oyunların ise Metaverse bağlantılı versiyonlara dönüşeceği öngörülüyor. Uzmanlara göre, bu daha büyük bir tehlike demek!
28.03.2022Gündem
MSI 12. Intel Nesil işlemcili ve RTX 3080 Ti ve 3070 Ti laptop modellerini satışa sundu
MSI 12. Intel Nesil işlemcili ve RTX 3080 Ti ve 3070 Ti laptop modellerini satışa sunduMSI 12. Intel Nesil işlemcili ve RTX 3080 Ti ve 3070 Ti laptop modellerini tüm dünya ile aynı anda Türkiye pazarında satışa sundu. Üstelik bu ürünleri satın alanlar, 600 TL ‘lik Steam Kodu’na da sahip oluyor!
2.02.2022Teknoloji
Hadi Efes’in tarihini siz yazın!
Hadi Efes’in tarihini siz yazın!Yeni dünyanın en büyük hizmetlerinden biri insanın kendisini hayal ettiği yerlerde ve sıfatlarda görebilmesi. Tamamı yerli yapım “Ephesus” oyunu sizi Efes’e götürüyor ve kahramanlık payesi kazanmanıza yardım ediyor.
Efes Antik Kenti oyun oldu: 2 bin yıl öncesine oyunla yolculuk
Efes Antik Kenti oyun oldu: 2 bin yıl öncesine oyunla yolculukYaşar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu Cihan Tutum’un kurucularından olduğu oyun şirketi tarafından geliştirilen ve Efes Antik Kenti’nde M.Ö. 100 yılında geçen bilgisayar ve konsol oyunu görücüye çıktı. Oyuncuların, 2 bin 100 yıl önce bir Roma vatandaşının hayatını deneyimleme şansı bulacakları oyun, popüler platform Steam’de erişime sunuluyor.
3.12.2021Teknoloji
Hedef, merkeze anaokulu açmak
Hedef, merkeze anaokulu açmakKaraburun Belediyesi’nin, 3-6 yaş arası çocukların okul öncesi eğitimine katkıda bulunmak amacıyla, Mordoğan Hizmet Binası yanında kurduğu anaokulu ilk öğrencilerine kapılarını açtı.
26.10.2021Ege
Bakan Özer, Kosova’da Maarif ve Elena Gjika okullarını ziyaret etti
Bakan Özer, Kosova’da Maarif ve Elena Gjika okullarını ziyaret ettiMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Kosova ziyaretinin ikinci gününde Kosova Uluslararası Maarif Okulları ile Elena Gjika İlkokulunu ziyaret etti.
22.10.2021Gündem
Konami, eFootball 2022’nin grafiklerini düzelteceği tarihi açıkladı
Konami, eFootball 2022’nin grafiklerini düzelteceği tarihi açıkladıKısa bir süre önce yayımlanan eFootball 2022 hakkında pek çok yorum yapıldı. Özellikle oyunun kötü grafikleri, sosyal medyada alay konusu haline geldi. Konami tarafından oyunun grafikleri için özür dahi gelmişti ancak oyuncuların asıl istediği bir güncellemeydi. İşte Konami tarafından yapılan açıklama ve detaylar:
12.10.2021Teknoloji
Sosyal medyanın diline düştü! eFootball 2022 en nefret edilen oyun oldu
Sosyal medyanın diline düştü! eFootball 2022 en nefret edilen oyun olduOyunlar grafikleriyle var oluyor. Öyle ki futbol oyunlarında bu grafikler, detaylı yüz hatları ve kontroller gibi pek çok detay önemli hale geliyor. Kısa süre önce Steam üzerinden oyunseverlere sunulan eFootboll 2022 ‘ezici derecede olumsuz’ yorumlara sahne oldu.
1.10.2021Teknoloji
Kullanıcıların en çok sorun yaşadığı sosyal medya platformu belli oldu
Kullanıcıların en çok sorun yaşadığı sosyal medya platformu belli olduGeçen yıldan bu yana sosyal medya platformlarının kullanıcı sayısı önemli oranda arttı. Yeni yapılan bir araştırmaya göre çökerek kullanıcıların sorun yaşamasına neden olan platformlar sıralandı. Bunlar arasında kullanıcı sayısıyla dikkat çeken platformlar bulunuyor.
27.09.2021Teknoloji
Hayallerin gerçek olduğu köy
Hayallerin gerçek olduğu köySimay Dinç ve kardeşi Eray hayallerinin peşinden giderek küçük bir köyü kocaman bir dünyayı içine alan sanat köyüne dönüştürdüler. Babalarının hikâyesinden aldıkları ilhamla imkânı olmayan çocukların yarınları için şans sunan bu iki gencin yaptıkları gelecek adına umut duymamızı sağlıyor
29.08.2021Kültür Sanat
Kolay Kampüs, Da Vinci Kids ile çocukları eğitime yeniden adapte edecek
Kolay Kampüs, Da Vinci Kids ile çocukları eğitime yeniden adapte edecekPandemi şartları nedeniyle uzunca bir süredir okullarından ayrı kalan çocuklar kısa bir süre sonra arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuşmaya hazırlanırken, Da Vinci Kids ve Kolay Kampüs (www.kolaykampus.com) çocukların adaptasyon sorununu aşmaları için kolları sıvadı.
27.08.2021Vitrin
Dali’nin uçuk evreni, Rembrandt’ın ışığı
Dali’nin uçuk evreni, Rembrandt’ın ışığıİsmail Kemal Çiftçioğlu, 1986’da Mersin’de doğdu...
18.06.2021Kültür Sanat
Dev şirketlerden büyük açık: 26 milyon kullanıcının bilgileri çalındı!
Dev şirketlerden büyük açık: 26 milyon kullanıcının bilgileri çalındı!Arasında Facebook, Amazon, Apple ve Instagram gibi popüler ağların da olduğu yeni veri sızdırılma olayında büyük bir açık ortaya çıktı. Verilerin yalnızca anlık değil aynı zamanda iki yıl boyunca sızdırıldığı da öğrenildi! İşte bütün detaylar...
11.06.2021Teknoloji
Oyunda rekor yolda saldırgana dikkat!
Oyunda rekor yolda saldırgana dikkat!Tam kapanmada dijital oyunların yeniden rekor kırması bekleniyor. Pandeminin başında oyunlara ilgide yüzde 40’lık artış var. Diğer yandan evlerde internet kullanırken güvenlik önlemlerini almak gerekiyor
3.05.2021Ekonomi
Bilgisayara Nasıl Oyun Yüklenir? Bilgisayara Oyun Yükleme Yöntemleri...
Bilgisayara Nasıl Oyun Yüklenir? Bilgisayara Oyun Yükleme Yöntemleri...Çocuklar ve gençler için günümüzde en büyük eğlence bilgisayar oyunlarıdır. Bilgisayar oyunlarının nasıl yüklendiği ise merak ediliyor. Bilgisayara nasıl oyun yüklenir? Bilgisayara oyun yükleme yöntemleri. Tüm ayrıntıları ile sizler için derledik.
29.04.2021Eğitim
Bilgisayara Oyun Nasıl İndirilir? Laptop'a Oyun İndirme Yöntemleri Nelerdir?
Bilgisayara Oyun Nasıl İndirilir? Laptop'a Oyun İndirme Yöntemleri Nelerdir?Bilgisayara oyun indirmek için çeşitli birçok yöntem bulunmaktadır. Bilgisayarına oyun indirmek isteyen kullanıcılar da nasıl oyun indirecekleri konusunda bilgi sahibi olmak isterler. Bilgisayara oyun nasıl indirilir? Laptop' a oyun indirme yöntemleri nelerdir? Bilgisayarınıza oyun indirmek isterseniz ne şekilde indirmeniz gerektiğini sizler için derledik.
10.04.2021Teknoloji
Gerçek FPS’ciler Kalekol’da buluşuyor!
Gerçek FPS’ciler Kalekol’da buluşuyor!Oyuncular FPS oyunlarında rekabet, gerçek çatışma atmosferi, silah çeşitliliği ve gerçeğe yakın silah tepkileri arıyor. Oyun esnasındaki deneyim bu kavramlarla şekilleniyor ve başarılı olan oyunlar her yıl milyonlarca oyuncuyu bu sayede sunucularına bağlayabiliyor. Ancak tüm bu değişkenler oyuncuların oyunda daha fazla vakit geçirmesine yetmeyebiliyor. Dünya genelinde oyuncular, oyunlarda kendilerinden bir parça, dil desteği ya da ülkeye göre yerelleştirilmiş yeni elementler arıyor.
8.04.2021Teknoloji
Akkuyu NGS için üretilen bir ekipmanın sahaya sevki tamamlandı
Akkuyu NGS için üretilen bir ekipmanın sahaya sevki tamamlandıMersin'in Gülnar ilçesinde yapımı süren Akkuyu Nükleer Güç Santrali'nin (NGS), buhar türbin ünitesinin büyük boyutlu bileşeni sahaya ulaştı.
6.04.2021Ekonomi
Sağlıkta insan faktörü önemli
Sağlıkta insan faktörü önemliTeknolojik gelişmeler sağlık alanında da önemli değişimleri getiriyor. Son gelişmeler hastalıkların teşhis ve tedavisini kolaylaştırırken bu alanda çalışanlara olan ihtiyaç ise hiç azalmayacak
22.03.2021Gündem
Terraria tüm platformlarda başarısını kanıtladı! Milyonlara ulaştı
Terraria tüm platformlarda başarısını kanıtladı! Milyonlara ulaştıTerraria'nın tüm platformlarda ne kadar sattığı ortaya çıktı. 2011 yılında ilk kez piyasaya sürülen oyunun yıllar içinde oyuncu kitlesi de artış gösterdi.
21.03.2021Teknoloji
Turkcell'in yeni oyun platformu Gameplus için önemli iş birliği
Turkcell'in yeni oyun platformu Gameplus için önemli iş birliğiTurkcell Genel Müdürü Murat Erkan, "NVIDIA ile iş birliğine giderek yeni bulut tabanlı oyun platformumuz NVIDIA GeForce Now powered by Gameplus ile güncel oyunlara büyük masraflar yapmadan herkesin erişebilmesini sağlayacağız" ifadelerini kullandı
19.01.2021Teknoloji
2020 yılında en çok izlenen oyun ve eğlence yayıncıları
2020 yılında en çok izlenen oyun ve eğlence yayıncılarıPandemi döneminde insanların ilgisinin büyük kısmını çeken oyun ve eğlence dünyasında en çok izlenen isimler listesi yayınlandı. 2020 yılında en çok izlenen isimlerin ve takipçi sayılarının paylaşıldığı listeye göre açılan canlı yayınlarda anlık izleyici sayılarının toplamda 800 bini aşıyor olması göze çarpıyor...
25.01.2021Teknoloji
Fall Guys Sistem Gereksinimleri - Gb Olarak Boyutu Ve Özellikleri
Fall Guys Sistem Gereksinimleri - Gb Olarak Boyutu Ve ÖzellikleriFall Guys, nispeten Survivor’da yarışıyormuş gibi hissettiren parkurları ile yaz temalarını buluşturarak kullanıcılarına eşsiz bir rekabet aşılamaktadır. Survivor simülatörü olarak adlandırabileceğimiz Fall Guys sistem gereksinimleri nelerdir? İşte, tüm detaylar.
4.01.2021Oyun
'Erzurum' oyunu bizlere umut veriyor mu?
'Erzurum' oyunu bizlere umut veriyor mu?Hayır, oyun derken halk oyunlarından bahsetmiyorum. Son yıllarda Türk girişimcilerin adından sıkça söz ettirdiği bilgisayar oyunları dünyasından bahsediyorum. Proximity Games'in 'Erzurum' isimli hayatta kalma oyunu yakında oyunseverlerin beğenisine sunulacak. Biz de Steam’de yayınlanacak 'Erzurum' oyununa Molatik olduk. 'Erzurum' oyunu bizlere umut veriyor mu?
29.12.2020Teknoloji

Benzer Haber Etiketleri

Steam ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.