Geri Dön

Samsung Galaxy S10'a ait en net görsel paylaşıldı

Samsung’un yeni amiral gemisi telefonu Galaxy S10'u 2019'un Şubat ayında tanıtması bekleniyor. Şimdiyse Samsung Galaxy S10’un gerçek görüntüleri ortaya çıktı.

Samsung Galaxy S10'a ait en net görsel paylaşıldı

Onur Binay/milliyet.com.tr

Samsung, Şubat ayında tanıtılacak Galaxy S10 üzerinde çalışıyor. Bugüne kadar telefon hakkında birçok söylenti çıktı ama cihazın renderlerından başka bir şey göremedik. Galaxy S10’un temel modeli olan Beyond 1, ortaya çıktı.

Beklendiği gibi, cihaz ön-kameraya eşlik etmek üzere çentiksiz Infinity O ekrana sahip. Galaxy S10'da ekrana daha fazla yer vermek adına ultra ince çerçeveler kullanılmış. Mate 20 Pro gibi Samsung Galaxy S10 da cep telefonları ve saatler gibi diğer uyumlu cihazları kablosuz olarak şarj etme özelliğine sahip olacak.

Beyond 1 Galaxy S10'un temel modeli olduğu için, ön tarafta tek kamera olacak. Plus versiyonunda ise yatay olarak sıralanmış dört kamera yer alacak. Bu yüzden kesik kısım daha geniş. Üst ve alt kısımdaki çerçeveler Galaxy S9 ve Note 9 ile karşılaştırıldığında daha ince. Söylentilere göre, Galaxy S10 ve S10 +'ın üç farklı şekilde gelmesi bekleniyor; 5,8 inç, 6,1 inç ve 6,4 inç. Modeller yerleşik ekran içi parmak izi tarayıcı da sahip olacak.

Amiral gemilşeri gücünü Exynos 9820 çipsetinden alacak. ABD’de satılacak Advanced Pro versiyonunda ise Snapdragon 855 kullanılacak. Kameraların sayısı bilinse de cihazların kamera özellikleriyle ilgili herhangi bir ayrıntı yok.

Putin'den corona virüs aşısı açıkalamasıİlk koronavirüs aşısını tescil ettiğini duyuran Rusya'ya bir anda gözler çevrildi, Putin güven vermek için kızının da denekler arasında olduğunu söyledi. Moskova, aşının ilk fotoğraflarını da dünya ile paylaştı. Ancak henüz klinik denemelerin birinci aşamasında onay verilen aşı tam bir kapalı kutu. CNN International'a konuşan ünlü doktor, elbette aşıyı kullanmayacağını söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber