Geri Dön

Samsung Galaxy S10'da 5G desteği olmayacak

Galaxy S akıllı telefon serisinin 10'uncu yıldönümünde Samsung, Galaxy S9'a kıyasla bir dizi yeni özellik sunacak Galaxy S10'u tanıtacak. Ancak 2019, 5G ağının dünyaya yayıldığı yıl olsa da Galaxy S10 yeni standardı desteklemeyecek.

Samsung Galaxy S10'da 5G desteği olmayacak

Onur Binay/milliyet.com.tr

Galaxy S serisi 2019’da onuncu yılına giriyor ve Samsung, o yıl Galaxy S10 modelini piyasaya sürecek. Samsung CEO’su DJ Koh, geçen hafta Note 9 lansmanından sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladığında Samsung’un katlanabilir tasarıma sahip olacak Galaxy X’e odaklandığını söylemişti.

Koh ayrıca Samsung’un S10’da 5G’ye yer vermyeceğini, bu teknoloji için ayrı bir cihaz tasarladıklarını söyledi. 2019’da Samsung, Note 10, Galaxy S10 ve Galaxy X modellerini tanıtacak. Galaxy X'in adı Galaxy F de olabilir.

Koh, katlanabilir telefonun sadece “bir defalık bir şey” olmaktan ziyade bir telefon dizisi olmasını hedeflediğini belirtti. Koh, Galaxy S ve Note ailelerinin, yakın gelecekte birleşmeyeceğini de söyledi.

Müge Boz denize düştüğü anı paylaştıOyuncu Müge Boz, tekneyle açıldığı maviliklerden denize havalı bir atlayış yapmak isterken dengesini kaybedince göbek üstü suya çakıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber