Geri Dön
TeknolojiSamsung Galaxy S7 Beklenenden Daha Erken Gelebilir

Samsung Galaxy S7 Beklenenden Daha Erken Gelebilir

Apple ile azılı bir rekabet içerisinde olan Samsung, yılın sonlarına doğru çıkması beklenen iPhone 6S için planlarını değiştirebilir... Son zamanlarda piyasadaki telefon çeşidini arttıran Samsung, takviminde değişiklik yapmış olabilir. Ortalıkta...

Samsung Galaxy S7 Beklenenden Daha Erken Gelebilir

Apple ile azılı bir rekabet içerisinde olan Samsung, yılın sonlarına doğru çıkması beklenen iPhone 6S için planlarını değiştirebilir... Son zamanlarda piyasadaki telefon çeşidini arttıran Samsung, takviminde değişiklik yapmış olabilir. Ortalıkta dolaşan iddialara göre firma, yılın sonlarına doğru meydanı boş bırakmak istemiyor. iPhone 6S ve iPhone 6S Plus modellerini eylül ayında tanıtması beklenen Apple, bu zaman aralığında Samsung'un Galaxy S7'si gibi güçlü bir telefon ile karşı karşıya kalması muhtemel gibi. İddialara göre kolları erkenden sıvayan Samsung, meydanı Apple'a bırakmamak için Galaxy S7'nin çıkışını öne alabilir.

Normalde bu yaz Note 5'i tanıtması beklenen Samsung, yeni Galaxy'i ise gelecek yılın başlarında duyuracaktı. Beklentiler hala bu yönde fakat dedikodular kafaları çoktan karıştırdı. Sonbahar aylarında elindeki kozun sadece Note 5 olmasını istemeyen Samsung, iPhone 6S modeline karşılık olarak üstün özelliklerde geliştireceği Galaxy S7 cihazını satışa sunabilir. Açıkçası S7'nin ne tür yeteneklere sahip olacağı kestirilemiyor. Hali hazırda zaten S6 ve S6 Edge ile farklı bir hava yakalayan Samsung, bakalım sıradaki amiral gemisinde ne tür işlere imza atmış olacak.