Geri Dön
AndroidGoogle, Android 11 Beta sürümünü yanlışlıkla yayınladı!

Google, Android 11 Beta sürümünü yanlışlıkla yayınladı!

Corona virüs nedeniyle ertelenen ve iptal edilen etkinliklerden sonra, şimdi de ABD'de yaşanan olaylar nedeniyle teknoloji lansmanları ertelenmeye başladı. PlayStation 5 ve Android 11 Beta lansmanı ertelendi. Ertelenmeye rağmen Google yanlışlıkla Android 11 Beta sürümünü yayınladı.

Google, Android 11 Beta sürümünü yanlışlıkla yayınladı!

3 Haziran 2020'de gerçekleştirilecek lansman ile birlikte Google, Android 11 Beta srümünü yayınlayacaktı. Fakat ABD'de çıkan olaylar nedeniyle ileri bir tarihe ertelendiği açıklanan Android 11 Beta sürümü yanlışlıkla yayınlandı.

XDA'da çalışan Mishaal Rahman'ın raporları; Android 11 Beta sürümünün RPB1.200504.018 numarasını taşıdığını ve en az iki Pixel 4 XL ve potansiyel birkaç telefon modelinin daha Android 11 Beta güncellemesinin aldığını ortaya çıkardı.

Daha önceki Android modellerinde, Google çalışanlarına özel olarak bazı güncellemeler sunuyordu. Fakat bu kez durum bu şekilde olmadı. Google çalışanı olmayan kişilerde yeni işletim sisteminin beta güncellemesini aldı.Durumun fark edilmesinden sonra, Android 11 Beta güncellemesi, Google tarafından geri çekildi, fakat güncellemeyi yükleyen kişiler kullanmaya devam ediyor.

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler