Geri Dön
TeknolojiWhatsApp'tan kendi kendini silen mesajlar için somut hamle

WhatsApp'tan kendi kendini silen mesajlar için somut hamle

WhatsApp için kısa süre önce kendi kendini silen fotoğraflar hakkında detaylar ortaya çıkmıştı. Şimdi ise sağlam kaynaklara göre daha önce de sızdırıldığı gibi WhatsApp 24 saatte kaybolan mesajlar üzerinde çalışıyor.

WhatsApp'tan kendi kendini silen mesajlar için somut hamle

WhatsApp'ın sürekli bir özellik üzerinde çalıştığı biliniyor. Bünyesine sürekli yeni özellikler ekleyen popüler uygulama, en son masaüstü ve web sürümü için sesli ve görüntülü konuşmaları getirmişti. Kullanıcılar bu özellik sayesinde bilgisayarlarından da görüntülü ve sesli bir şekilde sevdikleriyle konuşma imkanına kavuşmuştu. İşte bunun akabinde WABetaInfo tarafından bildirildiği kadarıyla popüler mesajlaşma uygulaması 24 saat içinde kendi kendini silen mesajları test ediyor. 

WhatsApp kendi kendini silen mesajları test ediyor

WhatsApp, değişen sözleşmesi konusunda kullanıcıların dikkatini çekse de yepyeni özellikleri de test ediyor. Daha yeni kendi kendine silinen fotoğraflar özelliği hakkında detaylar ortaya yeni çıkmışken üstünden kısa bir süre geçmeden '24 saatte kaybolacak' mesajlar test ediliyor. Daha önce de WhatsApp 'süreli mesajlar' özelliğini devreye sokmuştu. 

WhatsApptan kendi kendini silen mesajlar için somut hamle

WABetaInfo tarafından paylaşılan özellik Twitter üzerinden şu sözlerle duyuruldu:'' WhatsApp, mesajları 24 saat sonra kaybolacak şekilde ayarlama özelliğini test ediyor.'' 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler