Geri Dön
TeknolojiYenilenen tasarımıyla iPhone SE konsepti

Yenilenen tasarımıyla iPhone SE konsepti

iPhone SE uygun fiyatlı olarak Apple'ın pazarlama stratejisinde yer alıyor. İşte bu telefon serisi için yenilenen tasarımıyla bir konsept oluşturdu. Keşke gerçekten de bu 'tasarımla gelse' dedirten iPhone SE konsepti:

Yenilenen tasarımıyla iPhone SE konsepti

Farklı konsept tasarımlarına ilham olan Apple, bu sefer de Twitter üzerinden Apple Lab hesabının paylaşıtığı iPhone SE konsepti ile dikkat çekti. Kısa sürede binlerce kişiye ulaşan paylaşım, pek çok kişi tarafından beğenilse de bazı kişiler tarafından Apple'ın böyle köklü bir tasarımı benimsemesinin mümkün olmadığı yorumları yapıldı. 

APPLE'IN iPHONE SE TASARIM KONSEPTİ ÇOK DİKKAT ÇEKTİ

iPhone SE modelini yıllar önce hayatımıza kazandıran Apple, geçen yıl da aynı telefon serisinin ikinci üyesini tanıtmıştı. Uygun fiyatlı iPhone olarak piyasaya çıkan telefonda güçlü bir işlemcinin bulunması ve tasarımının yenilenmesi oldukça dikkat çekmişti. 

Yenilenen tasarımıyla iPhone SE konsepti

 

Bu yeni telefon konseptinde ise telefonun çentiği bulunmuyor ve oldukça büyük bir ekran deneyimi sunuyor. Yenilenen lens kurulumu sayesinde tek bir kamera ile pek çok ihtiyaca seslendiği görülen konseptin, bu yılın rengi olarak da gösterilen lila ile tasarlanmış olması gözlerden kaçmıyor. 

iPhone SE serisinde parmak iziyle güvenliğin sağlanacağı belirtiliyor. Bu sebeple telefonun maliyetinin düşük kalması adına parmak izi sensörünün güç tuşunda yer alması mümkün. 

 

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler