Geri Dön

NLP eğitimi ile özgüveninizi arttırmanın yollarını öğrenin

Hayatımız bazen bize rutin bir tutsaklık hissiyatı verebiliyor. Gri bir gökyüzü, pencereye vuran yağmur damlaları… Hakikaten bu kadar melankoli hayatımızın en ufak noktasında bile neden var? Açıkçası yaşam bizim onu gördüğümüz şeklinden ibaret. Derlediğimiz içerikte kendinizi özgüvenli hissedip, hayata karşı enerjinizi yenileyecek unsurla tanışacaksınız. NLP eğitim trend’ine dâhil olmanız için birden çok sebep var.

NLP eğitimi ile özgüveninizi arttırmanın yollarını öğrenin

 

Tanışın:  NLP (Neuro Linguistic Programming)

NLP yani zihin programlama sistemi esasında üç farklı terimden oluşan yeni bir disiplin, akılla gerçekleşen yeni bir devrimi ifade ediyor. Neuro, Linguistic, Programming ifadelerinin birleşimi olan NLP; temel olarak duygusal zekâmızı ve kavrayış biçimimizi arttırarak, kendimizin dünyayı algılama biçiminin yeniden yorumlanmasını içeriyor. Bilginet Akademi’nin zengin içerikli ve çok sayıda uygulama içeren Uzaktan NLP Eğitimi ile bu zihinsel programlama metodolojisini öğrenebilmek mümkün.

NLP’nin günlük hayata katkısı nedir?

Günlük hayatın değişim süreçlerine daha hazırlıklı olabileceğimiz NLP sistemi, esasında başkalarının ve olayların bizlere karşı hareketlerini de yeniden yorumlama özelliğini bizlere kazandırıyor. Hayata bakışımızı kökünden değiştirecek NLP sistemi, günlük hayatın zorluklarına karşı bizlere destek sağlıyor.

NLP eğitimi ile özgüveninizi arttırmanın yollarını öğrenin

 

Bilimsel temele dayanıyor

Birçok kişisel gelişim trend’inin aksine NLP doğrudan bilimsel temellere dayanan bir disiplin olarak dikkat çekiyor. Beynimizin çalışma şeklini anlama ve etkin şekilde kullanma tekniklerine dayanan NLP, yetenek ve becerilerimize yönelik de farkındalık kazandırıyor.

Yeni dünya için yeni insan

Esasında hepimiz artık koşulların dinamik bir süreçle sürekli olarak değiştiği, hayatın birden çok anlam taşımak zorunda olduğu yeni ve hızlı bir dünyada yaşıyoruz. Bu dünyanın koşulları da insanların dünyaya yeni bir algıyla yaklaşmasına sebebiyet veriyor. NLP; tam da bu nedenle kendiniz ve başkalarıyla kurmuş olduğunuz iletişimi yüksek seviyede pekiştirmeyi öğreten, kendinize farkındalık sağlayabileceğiniz bir disiplin sağlıyor. 

Bilginet Akademi’nin Uzaktan NLP Eğitim Programını keşfedin!

"Kalbi olan birisi olsaydı ölürdü" diyerek gök taşı gördüğü anları anlattı!Kars'ın Arpaçay ilçesine bağlı Tomarlı köyünde yaşayan İrfan Oruç, geçen günlerde gökyüzünde oluşan ve gök taşı düşmesi olduğu iddia edilen ışığı izlerken gözlerinden rahatsızlandığını söyledi. Hastaneye götürülen Oruç, kullandığı damla sonrası gözlerindeki rahatsızlığın geçtiğini belirtti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber