Bilginet Akademi

Bilginet Akademi

Son dakika bilginet akademi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan bilginet akademi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan bilginet akademi haber sayfamızda...

Bilginet Akademi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 29 bilginet akademi haberi bulunmuştur.
Uzaktan eğitim, geleceğin eğitim modeli olacak
Uzaktan eğitim, geleceğin eğitim modeli olacakBilginet Akademi’nin kurucusu ve Genel Müdürü Mustafa Yelbey, dünya çapında hızla yaygınlaşan uzaktan eğitim modeli ile ilgili önemli bilgiler verdi.
29.07.2020Uzaktan Eğitim
Bilginet Akademi Kurucusu Mustafa Yelbey, özel online eğitimin avantajları ile ilgili önemli bilgiler verdi
Bilginet Akademi Kurucusu Mustafa Yelbey, özel online eğitimin avantajları ile ilgili önemli bilgiler verdiUzaktan online eğitim kurumu Bilginet Akademi’nin kurucusu Mustafa Yelbey, online eğitim sürecine dahil olanların elde ettikleri avantajları sıraladı.
28.07.2020Uzaktan Eğitim
Mustafa Yelbey: "Uzaktan eğitim ile de başarılı olmak mümkün"
Mustafa Yelbey: "Uzaktan eğitim ile de başarılı olmak mümkün"Bilginet Akademi’nin kurucusu Mustafa Yelbey, ön yargıların aksine uzaktan eğitim’in öğrenme motivasyonunu ve başarı oranını düşürmediğini vurguladı. İşte Mustafa Yelbey’in araştırma sonuçlarına da yer verdiği makalesi.
Sınav sonrası yapılacaklar
Sınav sonrası yapılacaklarBilginet Akademi Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifika Programı Eğitmeni Zafer Polat Koyuncu, sınav sonrası öğrencilerin ve velilerin yaşayacağı zorlukları ve bunlarla nasıl baş edileceğini kaleme aldı.
29.06.2020Uzaktan Eğitim
Uzaktan eğitimin tarihsel gelişimi
Uzaktan eğitimin tarihsel gelişimiUzaktan eğitimin tarihsel gelişiminin başlangıç tarihi tartışmalı olsa da; 20. Yüzyılda uzaktan eğitimin tarihsel gelişiminin varlığı belgelenmiştir.
Uzaktan eğitimde motivasyon stratejileri hakkında 3 soru 3 yanıt
Uzaktan eğitimde motivasyon stratejileri hakkında 3 soru 3 yanıtUzaktan eğitimde motivasyon önemli rol oynuyor. İşte uzaktan eğitimde motivasyonu etkileyen faktörler!
Uzaktan eğitim ve evdekal sürecinde etkili zaman yönetimi için püf noktalar
Uzaktan eğitim ve evdekal sürecinde etkili zaman yönetimi için püf noktalarEğitim sektörü corona virüs salgınından en çok etkilenen sektörlerden biri oldu. Salgın ilan edilir edilmez, her yaştan öğrenci okula gitmeyi bıraktı. Dünyadaki okullar ve üniversiteler geçici süre ile fiziksel eğitim için kapatılarak uzaktan eğitim sistemine geçildi.
Sınav kaygısı ve stresi ile başa çıkma yolu
Sınav kaygısı ve stresi ile başa çıkma yoluYaklaşan sınavlar, sınav tarihlerinin iki kez değişmesi hem velilerin hem de öğrencilerin kaygı ve streslerinin daha da artmasına sebep oldu. İşte bu olumsuz duyguların başarısızlığa yol açmasını önlemek için yapılması gereken en önemli şey!
NLP Practitioner Eğitim Programı
NLP Practitioner Eğitim ProgramıBilginet Akademi uzmanlarında NLP Eğitmeni Burak Dalgül, "Neden NLP?" sorusunun cevabını verdi. NLP ve NLP Eğitim Programı'na dair bilmeniz gerekenleri anlattı.
Masal Terapisi Eğitim Programı
Masal Terapisi Eğitim ProgramıMasal Terapisi Eğitim Programı neleri içeriyor? Bilginet Akademi uzmanlarından Uzman Klinik Psikolog Hatice Sönmez konuyla ilgili bilinmesi gerekenleri paylaştı.
Kalite Mühendisliği ve Yöneticiliği Eğitimi
Kalite Mühendisliği ve Yöneticiliği EğitimiBilginet Akademi uzmanlarından Kalite Müdürü Sevtap Sivri, Kalite Mühendisliği ve Yöneticiliği Eğitimi hakkında merak edilenleri anlattı.
Yaşam Koçluğu Eğitim Programı
Yaşam Koçluğu Eğitim ProgramıBilginet Akademi Yaşam Koçluğu Eğitmeni Işılay, yaşam koçluğu eğitim programı hakkında bilgi verdi.
Robotik ve Kodlama Eğitim Programı
Robotik ve Kodlama Eğitim ProgramıRobotik ve Kodlama Eğitim Programı nedir? Bilginet Akademi’nin uzman eğitmenleri tarafından hazırlanan Robotik Kodlama Eğitimi'ne yakından bakın!
Oyun Terapisi Eğitim Programı
Oyun Terapisi Eğitim ProgramıOyun Terapisi Eğitim Programı hakkında bilmeniz gerekenleri Bilginet Akademi'den Uzman Klinik Psikolog Fundem Ece Kaykaç anlattı.
Öğrenci Koçluğu Eğitimi
Öğrenci Koçluğu EğitimiBilginet Akademi uzmanlarından Öğrenci Koçu, Eğitmen ve Yazar Zafer Polat Koyuncu öğrenci koçluğu eğitimi hakkında önemli bilgiler paylaştı.
Üniversite onaylı uzaktan eğitim sertifika programları
Üniversite onaylı uzaktan eğitim sertifika programlarıUzaktan eğitim ile gerçekleştirilen sertifika programları neden üniversite onaylı olmalıdır? Akademik planlama ve gözetim süreci eğitim kalitesini nasıl etkiler? Üniversite onaylı sertifika programları nelerdir? İşte, uzaktan eğitim ve sertifika kriterleri hakkında bilinmesi gerekenler.
NLP ile zihin ayarlarına geri dön
NLP ile zihin ayarlarına geri dönBu makalede NLP teknikleri açısından büyük önem arz eden zihin kavramını ve onu nasıl yönetebileceğimizi inceleyeceğiz.
Koronavirüs, kafa karışıklığı ve değişim
Koronavirüs, kafa karışıklığı ve değişimKafalar karışık. Değişik bir dönem yaşadığımız aşikar. Kafalardaki en büyük soru işareti “ Bundan sonra ne olacak?”… Eğitim, sağlık, turizm, üretim, ekonomi nasıl olacak?
Evde eğitim ile verimli zaman geçirin ve yeni bir meslek edinin
Evde eğitim ile verimli zaman geçirin ve yeni bir meslek edininEvde nasıl verimli zaman geçirilir? Evde geçirdiğimiz zamanı en iyi şekilde değerlendirmenin yolları nelerdir? Evden eğitim ile nasıl meslek edinilir?
Amazon'a dönen yaşam ve krizi fırsata çeviren dijitalleşme
Amazon'a dönen yaşam ve krizi fırsata çeviren dijitalleşmeKorona virüsünün ülkemize sirayet etmesiyle, 11 Mart’ta Türkiye’de başlayan #evdekal hareketi, hayatımızı süratle RE-FORM ( Yeniden Şekillenme ) sürecine soktu ve Orta Çağ Avrupa’sını kasıp kavuran Kara Veba salgınının hemen sonrasında yaşanan Rönesans ve Reform hareketlerinin nedenini 2020 yılında daha iyi kavradık. O dönemde yaşanan dini ve sanatsal dönüşüm, günümüzde teknolojik, ticari ve hatta siyasal dönüşümler için zemin hazırladı.
5 kelime 1 masal - Masal terapisi etkinliği
5 kelime 1 masal - Masal terapisi etkinliğiBu makalemizde çocuklarınızla uygulayabileceğiniz bir masal terapisi etkinliği paylaştık. Bu etkinlik ile hem keyifli vakit geçirebilir hem de çocuklarınızın iç dünyalarını tanıma fırsatı bulabilirsiniz.
Kalite Mühendisliği/Yöneticiliği hayatınızı nasıl değiştirecek?
Kalite Mühendisliği/Yöneticiliği hayatınızı nasıl değiştirecek?Değişen ve gelişen dünyamızda her yeni teknoloji ya da yeni bir fikir, toplumun beklenti düzeyini biraz daha yükseltiyor. Dolayısıyla toplumun işletmelerden beklediği kalite de artıyor. Bu nedenle işletmelerin sundukları ürün ve hizmetin kalitesini sürekli güncel tutabilmesi gerekiyor. Bu ihtiyaçtan doğan kalite mühendisliği mesleği ise daha şimdiden popüler meslekler arasında üst sıralarda yer alıyor ve sertifikalı eğitim programları arasında da en çok tercih edilen programların başında geliyor.Peki, kalite mühendisliği/yöneticiliği nedir ve neden önemlidir? Kalite mühendisi olmak için hangi eğitimleri almak gerekir? Gelin, geleceğin mesleğini yakından inceleyelim…
Eğitim ve öğrenci koçu nasıl olunur?
Eğitim ve öğrenci koçu nasıl olunur?Eğitim koçluğu, özellikle eğitim alanında öğrenci gelişimi için önemli bir meslek dalı olarak göze çarpıyor. Eğitim koçluğu sertifikasına sahip kişiler kendi işlerini açabilecekleri gibi bir eğitim kurumunda “eğitim koçu” olarak da görev yapabilirler. Genellikle öğretmenlerin ve eğitimcilerin başvurduğu bu sertifikaya siz de başvurabilir ve eğitim koçu olarak kendi işinizi kurabilirsiniz. İşte, eğitim koçluğu hakkında bilinmesi gerekenler.
Masal terapisi eğitimi nasıl alınır? Masal terapisti olmak için bilmeniz gerekenler
Masal terapisi eğitimi nasıl alınır? Masal terapisti olmak için bilmeniz gerekenlerDaha ziyade çocuklar için kullanılan masal terapisi yöntemi çocuklar, yetişkinler gibi kendilerini rahatlıkla ifade edemedikleri için geliştirilmiştir. Masal terapisi yönteminin ne olduğunu ve eğitiminin nasıl alınabileceğini sizler için derledik.
Yaşam koçluğu eğitimi hakkında bilmeniz gereken her şey
Yaşam koçluğu eğitimi hakkında bilmeniz gereken her şeyYaşam koçluğu son yıllarda revaçta olan mesleklerden biridir. Sosyal ve iş hayatını düzene sokmak isteyen kişilere yardım etmek adına önemli bir meslek dalıdır. İnsanlara hem yardım etmenin hem de kazanç sağlamanın tadına varmak istiyorsanız yaşam koçluğu için ilk adımı atabilirsiniz. Nasıl yaşam koçu olunur, hangi özellikler ve kıstaslar gereklidir sizler için derledik.

Benzer Haber Etiketleri

bilginet akademiuzaktan eğitimmustafa yelbeyZafer Polat Koyuncumasal terapisi nedir

Bilginet Akademi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.