26 Şubat Haftası burç yorumları - Haftalık burç yorumları

26 Şubat 2024

Başak Dolunayının etkileri devam ederken, Balık ve Kova burcundaki yerleşimlerin algılarımızı, kararlarımızı zorlayacağı bir haftadayız. Haftayı yaratıcı fikirler geliştirme açısından değerlendirebiliriz.

26 Şubat Pazartesi, haftaya Ay Başak burcundayken başlıyoruz. 17:30’a kadar yeni işlere başlamak yerine tamamlamamız gereken işlere öncelik verebiliriz. Akşam saatlerinde ilişkiler konusunda kendimizi daha etkin ve rahat hissedeceğiz.

27 Şubat Salı, gün genelinde iddialı ve kibirli davranışlara müsait bir zemin var. Sınırları zorlayan hareketlerden uzak durmaya dikkat edilmeli.

28 Şubat Çarşamba, haftanın öne çıkan günü. Düşüncelerimizin, kararlarımızın engellendiğini hissetme, iletişimde sorunlar yaşama ön planda olacak. Detaylara odaklanmada zorlanabiliriz. Sağlıkla ilgili ayaklar ve solunum sistemi rahatsızlıklarında artış yaşanabilir. Otorite figürleri ile ilgili konular da gündemi meşgul edecek.

29 Şubat Perşembe ve 1 Mart Cuma Ay Akrep burcunda ilerleyecek. Haftanın daha rahat etkiye sahip günleri. İçimizi ısıtan haberler alabilir, güzel fırsatlarla karşılaşabiliriz. Kırgınlıkları

Yazının Devamı

19 Şubat haftası burç yorumları - Haftalık burç yorumları

19 Şubat 2024

Ekim sonunda ön planda olan konuların tekrar dikkat çekeceği, Başak Dolunayı'nın da gündemi şekillendireceği bir haftadayız.

19 Şubat Pazartesi, haftaya Ay Yengeç burcundayken başlıyoruz. Ailemizi, yakın çevremizi koruma, kollama isteğimiz baskın olacak. Evimizle daha fazla ilgilenmeyi tercih edebiliriz. Güneş, Kova burcundan Balık burcuna geçecek. Şimdiden tüm Balıkların yeni yaşları kutlu olsun.

20 Şubat Salı, sindirim sistemi hassasiyetleri olabilir. Bu yüzden beslenmemize özen gösterelim. 20-22 Şubat günleri, ilişkilerde ve finansal konularda sorunlar, liderlerle ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir.

21 Şubat Çarşamba, önemli kararları, görüşmeleri 16:40 sonrasına bırakmak daha iyi sonuç almamızı destekleyecek. Sabah saatlerinde ise sezgilerimiz ve duygusal yönümüz kuvvetli olacak.

22 Şubat Perşembe, Ay Aslan burcunda ilerleyecek. Yöneticileri, maddi süreçleri fazla konuşacağımız bir gün. Öğle saatlerinde abartılı tepkiler ve kararlar vermekten kaçınalım.

23 Şubat Cuma, nasıl iletişim kurduğumuzu ve algılama şeklimizi anlatan

Yazının Devamı

12 Şubat Haftası burç yorumları - Haftalık burç yorumları

12 Şubat 2024

Gökyüzündeki Kova enerjisi baskınlaşıyor. Bu hafta adalete, özgürlüklere ve toplumsal konulara duyarlılığımız fazla olacak. Gerilimin artacağı, bu yüzden de öfke kontrolünün önemli olduğu bir haftadayız.

12 Şubat Pazartesi, haftaya Ay Balık burcundayken başlıyoruz. 16:25’e kadar duygusal olarak hassas ve kararsız olabiliriz. 16:25 sonrası ise Ay’ın Koç burcuna geçişiyle birlikte enerjimiz yükselecek. Gün genelinde zorlayıcı ve hırslı tavırlardan uzak durmaya çalışalım.

13 Şubat Salı, mücadele şeklimizi anlatan Mars, 23 Mart’a kadar ilerleyeceği Kova burcuna geçecek. Mars'ın harekete geçiren doğası, Kova'nın yenilikçi ve isyankar ruhuyla birleşecek.

Bu dönemde davranışlarımızın temel motivasyonu, engellendiğimizi düşündüğümüz konularla mücadele üzerine olabilir. Kuralları daha fazla sorgulayıp baskıcı durumlara karşı müdahale etmek isteyeceğiz.

14 Şubat Çarşamba ise Mars ve Plüton’un kavuşumu tartışmaları, güç savaşlarını, öfke patlamalarını ifade ediyor. Manipülatif

Yazının Devamı

10 Şubat Kova Yeniayı: Bizi neler bekliyor?

8 Şubat 2024

10 Şubat Cumartesi, İstanbul saatiyle 01:58’te Kova burcunda bir yeniay gerçekleşecek. Ani değişen durumların ve beklenmedik gelişmelerin ön planda olacağı günler içindeyiz.

Toplumsal konulara, özgürlüğe duyarlılık artacak. Farklı fikirleri, görüşleri konuşacağız.

İsyankar tavırlarla, kibirli söylemlerle ve şekilci yaklaşımlarla da sıkça karşılaşacağız.

Teknolojik gelişmeler gündeme gelebilir. Sosyalleşmek, gruplar içinde aktif yer almak isteyeceğiz. Sıra dışı kararlar almaya yatkın olacağız.

Yeniaylar yeni fikirleri, girişimleri ifade eder. Bu yeniayda her şey çok hızlı değişebilir. Mümkün olduğunca dürtüsel davranmamaya dikkat edelim. Hava olaylarında da ani geçişler yaşanabilir.

Toprak grubu burçların (Boğa-Başak-Oğlak) aşk hayatlarında olumlu gelişmeler söz konusu. Ani başlayan ilişkiler ya da ilişki içinde farklı bir evreye geçiş gündemde olacak.

Sağlık olarak da tansiyonla, kalple ve beyinle ilgili rahatsızlıklarda artış görülebilir.

Kova Yeniayının Türkiye üzerindeki etkilerini daha çok adaletle, özgürl&

Yazının Devamı

5 Şubat Haftası burç yorumları - Haftalık burç yorumları

8 Şubat 2024

5 Şubat haftasının ikinci yarısını Kova Yeniayı şekillendirecek. Uranüs etkisini yoğun hissedeceğimiz bir hafta olacak.

5 Şubat Pazartesi, haftaya Ay Yay burcundayken başlıyoruz. İnançlarımızı ve adaleti sorgulayacağımız günlerdeyiz. İfade tarzımızı ve nasıl iletişim kurduğumuzu gösteren Merkür, 23 Şubat’a kadar ilerleyeceği Kova burcuna geçecek. Bu süreçte orijinal fikirlerle yeni planlamalar yapmak isteyeceğiz. Düşüncelerimiz daha özgürlükçü olurken toplumsal konulara duyarlılığımız artacak. Farklı olmak için marjinal tepkiler vermeye de yatkın olacağız. Pazartesi, Merkür ve Venüs’ün açıları sebebiyle iletişimde sert sözlerden, baskıcı tutumlardan ve kıskançlıktan uzak durmaya çalışalım.  

6 Şubat Salı, günün ikinci yarısını daha verimli geçirebiliriz. Ay’ın Oğlak burcuna geçişi ile olaylara daha ciddi yaklaşma ve konulara düzen getirme isteğimiz ağır basacak.

7 Şubat Çarşamba Uranüs’ün olumlu açısı sebebiyle sanatsal faaliyetlerde, yaratıcı konularda güzel

Yazının Devamı

29 Ocak Haftası burç yorumları - Haftalık burç yorumları

29 Ocak 2024

29 Ocak haftası, hareketli bir haftadan sonra işleri daha fazla yoluna koymaya çalışacağımız, sorumluluklarımıza odaklanacağımız bir hafta olacak. Gökyüzünde Kova ve Oğlak enerjisi baskın.

29 Ocak Pazartesi güzel bir açı ile haftaya başlayacağız. Ticari konularda, eğitimle ilgili durumlarda ve ikili ilişkilerde daha yapıcı bir tutum hakim olacak. Bu alanlarda, özellikle de toprak grubu burçlar (Oğlak, Başak, Boğa) olumlu gelişmeler yaşayabilirler.

30 Ocak Salı, irademizi ortaya koyma, aklımızdakileri hayata geçirme isteğimiz ön planda olacak. Günün 11:04 sonrasını daha verimli geçirebiliriz.

31 Ocak Çarşamba ve 1 Şubat Perşembe, Ay Terazi burcunda ilerleyecek. İki gün boyunca odağımız ilişkilerimizde ve dengeleri korumaya çalışmakta olacak. Çarşamba akşamı gerginlikler yaşanabilir. Perşembe ise 12:00’den sonra ciddi kararlar almamaya ya da önemli konuşmalar yapmamaya gayret edelim.

2 Şubat Cuma, sezgilerimizin yüksek olduğu bir gün. İç sesimizi dinleyebilir, ilham gerektiren işlerle daha fazla ilgilenebiliriz. Öğle saatlerinde yapacağımız işlerde

Yazının Devamı

22 Ocak Haftası burç yorumları - Haftalık burç yorumları

22 Ocak 2024

Bu hafta, Aslan burcunda bir dolunay var. Haftanın akışını bu dolunay belirleyecek. İletişimin hareketli olacağı bir haftadayız.

22 Ocak Pazartesi, haftaya Ay İkizler burcundayken başlayacağız. Günün ilk yarısını daha verimli geçireceğiz. Akşamüstü ise bir konuya odaklanmada zorlanabiliriz.

23 Ocak Salı sabah saatlerinde isteklerimizin peşinden gitmek, duygularımızı önemsemek bize iyi hissettirecek. Değer algımızı ifade eden Venüs, 23 Ocak-16 Şubat tarihlerinde Oğlak burcunda ilerleyecek. Bu süreçte sevgi konularında ayaklarımız yere sağlam basacak. İlişkilerde istikrar ve güven ön planda olacağından daha azimli ve sabırlı davranacağız. Finansal konularda da risk almayıp, temkinli davranma eğiliminde olacağız.

24 Ocak Çarşamba Ay Yengeç burcunda ilerlerken duygusal hassasiyetimiz yüksek olabilir. Sabah saatlerinde kemik ve kas problemlerine karşı dikkatli olunmalı.

25 Ocak Perşembe, Aslan burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Egoların ön planda olacağı bu dönemde, değerli hissetmek uğruna verdiğimiz tavizlerle ya da hırslarımıza yenik düştüğümüz alanlarda yüzleşmeler

Yazının Devamı

15 Ocak Haftası burç yorumları - Haftalık burç yorumları

15 Ocak 2024

Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı, Plüton’un Kova burcuna geçişi olacak.

15 Ocak Pazartesi, günün ilk yarısında daha yaratıcı ve verimli olacağız. Planlarımız ve kendimize koyduğumuz hedefler için harekete geçmeye istekliyiz.

16 Ocak Salı maneviyatın ön planda olacağı bir gün. Güne gördüğümüz rüyaların etkisini yoğun hissederek başlayacağız. İlham gerektiren işlerle ya da ruhani konularla ilgilenebiliriz.

17 Ocak Çarşamba Ay Koç burcunda ilerlerken hareketlilik ve dinamiklik baskın. Özellikle sabah saatlerinde sabırsızlık göstermek, hızlı hareket etmek sebebiyle yaralanmalara da yatkın olacağımızdan temkinli davranmakta fayda var.

18 Ocak Perşembe, Merkür’ün olumlu açısı düşüncelerimizi ciddi olarak ele almak, eğitimle ya da ticaretle ilgili fırsatları değerlendirmek için bizleri destekleyecek.

19 Ocak Cuma, öğrenmenin, sosyalleşmenin ön planda olacağı bir gün. Venüs’ün zorlayıcı açısı ise haftanın son günlerinde ikili ilişkilerde beklentilerin karşılık bulmaması ihtimalini

Yazının Devamı