Geri Dön

Gtso'dan Emniyet Müdürüne Ziyaret

Gtso'dan Emniyet Müdürüne Ziyaret

Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyeleri, İlçe Emniyet Müdürü Abdulkadir Yüce’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
GTSO Başkanı Kemal Akıt, Meclis Başkanı Paşa Ağdemir ve yönetim kurulu üyeleri Emniyet Müdürü Abdulkadir Yüce’yi ziyaret etti. Gemlik’i, bölgede çeşitli dönemlerde hizmet yaptığı için bildiğini ifade eden Yüce, “Suç oranı yüksek sanılmasına rağmen, istatistiklerimiz bunun bu kadar büyük olmadığını gösteriyor. Biz bütün kadromuzla halkın her türlü isteğine cevap vermeye çalışıyoruz. Gemlik genelinde var olan MOBESE sistemini revize ederek, fiber altyapı desteğine kavuşturuyoruz. 71 ayrı noktada 122 kamera ile sokağa hakim olacağız. Okul önlerinde ve civarında da çalışmalarımız devam ediyor. Her okul için bir polis ve bölgede de bir ekibimiz mevcut. Amacımız suç oluşmadan tedbir alarak vatandaşımızın mağdur olmaması" dedi.
Kemal Akıt da, Gemlik’in güzel ve ekonomik olarak en gelişmiş ilçeler arasında yer aldığını söyleyerek, "bizler buranın tüccar temsilcileriyiz. Her durumda elimizi taşın altına koymasını bilen insanlarız. Üyelerimizin hepsi, çalışan, üreten, devlete vergisi veren, istihdama destek olan insanlar. Bizlerde onların temsilcileriyiz" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber