Gürsu Gürsu Belediye Başkanı Işık, koronavirüs ile mücadelede görev alan personele teşekkür etti

Gürsu Belediye Başkanı Işık, koronavirüs ile mücadelede görev alan personele teşekkür etti

17.04.2020 - 11:26 | Son Güncellenme:

Gürsu Belediye Başkanı Işık, koronavirüs ile mücadelede görev alan personele teşekkür etti

Gürsu Belediye Başkanı Işık, koronavirüs ile mücadelede görev alan personele teşekkür etti

Halil ÖZÇOBAN/BURSA,(DHA) - BURSA'da Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, koronavirüs salgınını önleme tedbirleri kapsamında, aralıksız çalışan belediye personeline gönderdiği mektupla teşekkür etti.

Gürsu'da koronavirüs salgınına ilişkin tedbirlerin alındığına işaret eden Belediye Başkanı Mustafa Işık, ekiplerin gece gündüz demeden özveri ile verdikleri emeklerin çok kıymetli olduğunu dile getirdi.

Başkan Işık, koronavirüs tedbirleri kapsamında çalışan belediye personeline yazdığı mektupta, "Kendi sağlıklarını riske atarak, aileleriyle birlikte olacakları zamanlardan ödün vererek, hepimizin sağlığını korumak amacıyla ortaya koydukları üstün emekleri için ekiplerimize minnetlerimizi sunuyoruz. Ekiplerimizin, gece gündüz demeden, özveriyle çalışarak verdikleri emekler çok kıymetli. Mutlu yarınlarımız için; temizlik ekibimiz, vefa ekibimiz, sosyal yardım ekibimiz, park ve bahçeler ekibimiz ve diğer tüm çalışma arkadaşlarımızın, bu zor günlerde verdikleri emeklerin farkındayız. Onların emeklerini boşa çıkarmayalım, bizler de evlerimizde olalım. İnşallah, gelecek güzel günlere hep birlikte, sağlıkla ulaşacağız” ifadelerine yer verdi.

Ekiplerin emeklerinin değerini vurgulamak ve motivasyonunu arttırmak amacıyla bu uygulamayı yaptıklarını belirten Başkan Işık, ekiplerde görev yapan personellerin maaşlarına ek ödeme yapılacağını ve gıda paketleriyle destek olunacağını söyledi.

(FOTOĞRAFLI)