Kestel Kestel Belediyesi 14. Kitap Günleri, Kahraman Tazeoğlu ile sona erdi

Kestel Belediyesi 14. Kitap Günleri, Kahraman Tazeoğlu ile sona erdi

24.03.2023 - 12:57 | Son Güncellenme:

Kestel Belediyesi 14. Kitap Günleri, Kahraman Tazeoğlu ile sona erdi

Kestel Belediyesi 14. Kitap Günleri, Kahraman Tazeoğlu ile sona erdi

Hasan BOZBEY/BURSA,(DHA)-BURSA'da Kestel Belediyesi tarafından bu yıl 14’ncüsü düzenlenen kitap günleri, Yazar Kahraman Tazeoğlu’nun söyleşisi ile sona erdi.

Kestel Belediyesi’nin, kitap okuma alışkanlığı kazanılması için sürdürdüğü kitap günleri, 15-22 Mart tarihleri arasında Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. 7 gün süren kitap günlerine 30 yazar ve yüzlerce yayınevi katıldı. Etkinlikte binlerce eser, kitapseverlerin beğenisine sunuldu. Tanınan yazar ve şairlerin yer aldığı etkinlikte Şermin Yaşar, Sedat Özden, Alişan Kapaklıkaya, Abdullah Ağar, Hulki Cevizoğlu, Sevda Türküsev söyleşi ve imza günü düzenledi. Kitap günlerinin finali ise sevilen yazar Kahraman Tazeoğlu’nun katılımıyla gerçekleşti. Söyleşinin ardından imza günü düzenleyen Tazeoğlu, anlattıklarıyla beğeni topladı.

Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, 14. Kitap Günlerine katılan yazarlara teşekkür ederek plaket takdim etti. Başkan Tanır, ‘’Birbirinden değerli yazarlarımızı ve yayınevlerimizi, ilçemizdeki kitapseverlerle buluşturduk. Ayrıca vatandaşlarımıza sevilen yazarlara soru sorma imkanı oluşturduk. Çok keyifli ve verimli bir etkinliğin sonuna geldik. Seneye daha geniş bir kadro ile kitap günlerimize devam edeceğiz’’ dedi.(DHA)

FOTOĞRAFLI