RİTÜEL

Aşağıda burcunuzun daha çok destek alacağı durumlara göre yapacağınız dilek, istek ve dualarınızı Yeni Ay’da bir kağıda yazabilir veya olmuş gibi hayal edebilirsiniz. İçinden çıkamadığınız konuların acil çözümü için görmeniz gerekenleri rüyalarınız aracılığıyla görmeyi isteyebilirsiniz. Ritüelinizi Yükselen Burcu'nuza göre gerçekleştirmeniz daha doğru olacaktır.

KOÇ: Yurt dışına çıkmak, yeni bir eğitim programına kursa dahil olmak. Nasıl yaşaması gerektiğine karar vermek için desteğin gelmesi. Mahkeme ve hukuksal davalar varsa bunların sonuçlanması.

BOĞA: Borç ve alacakları için çözümlenmesini. Yatırım ve beklediği anlaşmaların sonuç getirmesini. (Korkuları ne ise>İKİZLER: Bekar olanlar evlilik:) İş anlaşması, ortak iş yapanlar için doğru karar ve zamanın istenmesi. Bitişler için destek. Başlangıçlar için ocak ayını beklemek.

YENGEÇ: Çalışma koşullarının düzelmesi. Sağlıkla ilgili problem varsa destek gelmesi. İş konuları ile ilgili çıkış yolunun açılması.

ASLAN: Biten aşk varsa son bir fırsat verilmesi. Yeni ve uzun bir aşk. Yaptığı işlerin daha görünür olması. Çocuk sahibi olmak isteyenler için fırsat.

BAŞAK: Yeni bir ev alma, taşınma. Evlilik. Kalp kırıklığı yaşatmış veya yaşamış olduğu durumlar için iyileştirme. İç dünyasının huzuru.

TERAZİ: Kitap veya yazılı basında yer alma görünür olma. Seyahat. İletişim becerisinin artması ve doğru anlaşılır olma.

AKREP: Maddi gelirinde bolluk. Şansın geri gelmesi. Geçmiş projeleri geride bırakıp yeni projeler için niyet.

YAY: Tüm yenilikler. Yer değiştirme, taşınma, imaj,evlilik, boşanma. Yeter ki karar verin.

OĞLAK: Gizli düşmanların zarar vermeden açığa çıkması. Daha fazla enerji. İç huzur ve motivasyon.

KOVA: Sosyal projelerinin, hayallerinin gerçek olması. Güçlü motivasyon. Sosyalleşme.

BALIK: Kariyer hayatında zirve. Terfi. Yeni iş kurma. Başarılarının görünür olması.

Tüm dilek ve niyetleriniz için açılan kapılardan adım atmayı lütfen Ocak ayına bırakın.

Arada tadını çıkarın:).