Günlük Burç Yorumları

KOÇ
BOĞA
İKİZLER
YENGEÇ
ASLAN
BAŞAK
TERAZİ
AKREP
YAY
OĞLAK
SAKA (KOVA)
BALIK
Bugün

Karşılıklı konularda ya da güven aradığınız ilişkilerde sizi ürkütecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ani durumlar nedeniyle parasal konulara da dikkat etmelisiniz.

Devamını Oku
Bugün

Bugün aşkta ya da ilişkilerinizde sizi şaşırtan ya da düşüncelerinizi değiştiren koşullarla karşılaşabilirsiniz. Ilişkilerinizde daha dengeli olmaya çalışmalısınız.

Devamını Oku
Bugün

Enerjinizi doğru yönde kullanmaya dikkat edin. Bugün bazı uğraştırıcı durumlar ya da beklenmedik gelişmeler yüzünden zorlanabilirsiniz.

Devamını Oku
Bugün

Sevdiklerinizle ilgili konularda yeni ve farklı olan şeyleri açıksınız. Aynı zamanda arkadaşlarla ilgili de sizi şaşırtan durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Devamını Oku
Bugün

Bugün evde ya da ailevi konularda biraz daha dengeli ve esnek olmaya çalışmalısınız. Kimi zaman bastırılmış olan duygular aniden ortaya çıkabilir

Devamını Oku
Bugün

Yakın çevrenizde şaşırtıcı koşullar ya da haberler gündeme gelebilir. Bugün aniden fikir değiştirerek de hareket edebilirsiniz.

Devamını Oku
Bugün

Parasal konularda sizi tedirgin edebilecek ani bir durum söz konusu olabilir. Bugün ortaklı işler üzerine daha fazla durabilirsiniz.

Devamını Oku
Bugün

Ay burcunuzda ilerlemeye devam ederken sizin için duygusal önem taşıyan konular gündeme geliyor. Sizi aynı zamanda şaşırtan durumlarla da karşılaşabilirsiniz.

Devamını Oku
Bugün

Beklenmedik olaylar karşısında kendinizi stres altında hissedebilirsiniz. Aynı zamanda sağlıkla ilgili konulara da önem vermeniz gerekebilir.

Devamını Oku
Bugün

Bugün arkadaşlıklar için de yeni ve sürpriz içeren durumlar söz konusu olabilir. Aynı zamanda aşk hayatınıza da yeni bir gözle bakabilirsiniz

Devamını Oku
Bugün

Bugün beklenmedik bir durum nedeniyle sorumluluklarınız sizi meşgul edebilir. Aynı zamanda evden kaynaklanan konularla da ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

Devamını Oku
Bugün

Yaratıcılığınızı kullanmaya bakın. Bugün kendinizi mutlu hissedebileceğiniz uğraşlara yönelmelisiniz. Aynı zamanda sürpriz haberler de alabilirsiniz.

Devamını Oku