01.09.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 01.09.2018-1:30 A-A+

30 AĞUSTOS KUTLAMALARI30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 96’ncı yılı, tüm yurtta neşeyle kutlandı. Cemiyet hayatının seçkin simaları, ziyaretler, davetler ve Instagram paylaşımlarıyla
coşkuya ortak oldu

Günün hakkını verdi 

Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Sema Güral Sürmeli, ailesi ve çalışanlarıyla Kütahya Zafertepe’deki anıtı ziyaret etti. 

Büyükelçilikte kutlama

Atıl Kutoğlu, Viyana Büyükelçisi Mehmet Ferden Çarıkçı’nın Zafer Bayramı için düzenlediği resepsiyonda hazır bulundu. 

‘Türkiye gibisi yok’

Bu yaz Bodrum, Göçek ve Yunan Adaları’nda tatilin tadını çıkaran Hacı Sabancı, İstanbul’a döndü. Sevgilisi Nazlı Kayı’yla objektiflere takılan iş insanı, “Türkiye gibisi yok” dedi. 

Mekanını süsledi

Bodrum’da ailesiyle Soprano’s Restoran’ı işleten Şebnem Saygınışık, misafirleriyle mekanında coşkulu bir kutlama yaptı.

‘Ne mutlu Türk’üm diyene’

Beslenme uzmanı Dilara Koçak, tatil için gittiği Greenland’da Türk bayrağı açtı. Fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan Koçak, karenin altına “Her zaman her yerde, Ne mutlu Türk’üm diyene”  notunu düştü. 

Göğsünde taşıdı!

Ebru Sanver, İstanbul’u ziyaret eden ABD İstanbul Eski Başkonsolosu Charles Hunter ve müzisyen Ramazan Çaysever’yı, Zafer Bayramı için düzenlenen yemekte ağırladı. Sanver’in ay yıldızlı broşu gecenin konusu oldu. 

Adalar ayağa kalktı

Yazın büyük bir bölümünü Adalar Su Sporları Kulübü’nde geçiren İres Çingi, havuz başında düzenlenen yemeğe, dostlarıyla katıldı. 

Teknede kutlama

Yaz tatilini eşi Begüm Şen’le Bodrum da geçiren Adnan Şen, teknesinde Türk bayrağıyla poz verdi. 

Ay yıldız şıklığı

Moda dünyasının tanınmış ismi Perihan Akı, 30 Ağustos akşamında dostlarıyla Nişantaşı’nda yemek yedi. Akı’nın kırmızı ve beyaz renklerden oluşan ay yıldızlı kıyafeti beğeni topladı. 

Bilgi YarışmasıSemih Saygıner hangisi ile uğraşmaktadır?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.