06.10.2017 17:35 | Son Güncelleme:
AA

AK Parti'den "16 yıllık Demokrasi Yolculuğumuz" kitapçığı

AK Parti 26. İstişare ve Değerlendirme  Toplantısı'na özel bastırılan kitapçıkta, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı  Recep Tayyip Erdoğan ve partinin 16 yıllık demokrasi yolculuğu fotoğraflarla  aktarıldı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ın başkanlık edeceği  ve "Hep Birlikte Büyük Hedeflere" sloganıyla başlayacak, AK Parti 26. İstişare ve  Değerlendirme Toplantısı öncesinde, basın mensuplarına "16 yıllık Demokrasi  Yolculuğumuz" isimli kitapçık dağıtıldı.

Kitapçıkta, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın siyasi hayatı ve AK Parti'nin  demokrasi yolculuğu fotoğraflarla anlatıldı.

Erdoğan'ın, 1998'de aldığı hapis cezası sonrasına ilişkin gazete  küpürlerinin bulunduğu kitapçıkta, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, sevenleri tarafından  Kırklareli Pınarhisar Cezaevi'ne uğurlanışı da yer aldı.

Kitapçıkta, AK Parti'nin bugüne kadar kullandığı "Yakın Işıkları  Türkiye Aydınlansın", "Her Şey Türkiye İçin", "Durmak Yok, Yola Devam", "İşimiz  Hizmet, Gücümüz Millet", "Yeni Atılım Dönemi, Demokrasi-Değişim-Reform" gibi  sloganlarının afişleri de kullanıldı.

Erdoğan'a, siyasi hayatında yol arkadaşlığı yapan ve aralarında 11.  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Binali Yıldırım, FETÖ'nün 15 Temmuz'daki  darbe girişiminde hayatını kaybeden Erol Olçok gibi isimlerle beraber yer aldığı  fotoğraflara da yer verildi.

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin  fotoğrafların da kullanıldığı kitapçıkta, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın o akşam  televizyonlardan darbe girişiminin seyrini değiştirdiği çağrısı da yer buldu.

Erdoğan'ın, başbakanlık ve cumhurbaşkanlığı döneminde gerçekleştirdiği  yurt dışı temasları fotoğraflarla aktarıldı.

Öte yandan, AK Parti 26. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'na özel  hazırlanan "Hep Birlikte Büyük Hedefleri" başlıklı   defter de gazetecilere  dağıtıldı.

 

 

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0