Dekorasyon

Kendin yap araç kokusuArabanızın içinin istediğiniz gibi kokmasını istiyorsanız kendin yap araç kokusu yaparak hem tasarruf edebilir hem de aramak zorunda kalmadan istediğiniz kokuya ulaşabilirsiniz.
Dantellerden abajur yapımıÇeyizinizdeki dantelleri farklı bir şekilde değerlendirmek ister misiniz? İşte dantelleri birleştirerek yapabileceğiniz pratik abajur yapımı
Eski dergilerden sepet yapımıEvinizde biriken eski dergilerin bir kısmından içine çeşitli eşyalarınızı koyabileceğiniz bir sepet yapmak ister misiniz?
Beyaz çamaşırlar için aspirin yöntemiBeyaz çamaşırlarınızı yıkarken aspirin yöntemi ile lekelerin tümüyle çıkmasını sağlayabilirsiniz.
Mutfağınızı nasıl kullanışlı hale getirirsiniz?Özellikle küçük mutfağı olanlar için mutfakta düzen sağlamak zordur. Mutfağınızı daha kullanışlı hale getirmek için birkaç dekoratif taktik kullanabilirsiniz.
Evdeki örümcek sorununa doğal çözümEvinizdeki örümceklerden kurtulmak istiyorsanız bu doğal yöntemle örümcek sorunundan kurtulabilirsiniz.
Kitapseverlere yaratıcı kitaplık fikirleriKitap okumayı seven herkesin mutlaka evinde kitaplarına ait bir köşesi vardır. Bu köşeleri de kitaplıklarla daha güzel yapmak hepimizin istediği şeylerdendir. Bu 10 renkli kitaplık da size bu konuda ilham verecek türden.
Ev temizlerken dikkat edilmesi gereken kurallarEvlerimizin nasıl göründüğünü belirleyen en önemli etken dekorasyon ya da mobilyaların kalitesi değil, yaşam alanının ne kadar temiz ve düzenli olduğudur aslında. Düzensiz ya da kirli bir ev, dünyanın en pahalı mobilyalarına ve en özel tasarımına sahip olsa dahi gözümüze çekici görünmeyecektir.
Küçük balkonlara pratik çözümler!Özellikle yazın evde en çok vakit geçirdiğimiz alanlardan biri de balkonlarımız... Pei küçük balkonlarımızı daha kullanışlı bir halegetirmek ister miyiz? Cevap "evet" ise bu yazımızı mutlaka okuyun.
Modern mimariye sahip muhteşem evlerHayal gücünün sınırı olmadığını kanıtlayan bu muhteşem evler tasarımlarıyla sizi kendilerine hayran bırakacak. İşte gelecekten geldiğine düşüneceğiniz modern mimari örnekleri...
Yatak odalarını sıradanlıktan kurtaran pratik fikirlerGünün tüm yorgunluğunu atıp ertesi güne dinç başlamamızı sağlayan yatak odalarımızda konforu sağlamak için bu tüyolara uyun!
Dekoratif raf fikirleriKüçük bir detay bile evinizdeki bütün havayı değiştirebilir. İşte kendiniz de yapabileceğiniz, farklı ve dekoratif raf fikirleri...