IKEA bu ürünleri geri çağırıyor!IKEA, evlerde çocuk emniyeti için sattığı PATRULL güvenlik kapılarını geri çağırıyor.
Çamaşır yıkarken sıkça yapılan hatalarÇamaşır yıkamak kadınların en büyük dertlerinden biridir ve hepimiz çamaşır yıkarken bilmeden bazı hatalar yapıyor olabiliriz. Peki siz çamaşır yıkarken bu yaygın çamaşır yıkama hatalarından hangilerini yaptığınızı biliyor musunuz?
Evdeki negatif enerjiden kurtulmanın yollarıEnerjiyi gözlerinizle göremezsiniz ancak evinizdeki enerjinin duygularınızı nasıl etkilediğini hissedebilirsiniz. Negatif enerji hem ruh hem beden sağlığınızı olumsuz etkiliyor. Peki evdeki negatif enerji nasıl yok edilir?
Erkek gömleğinden bebek önlüğü yapımıEvdeki eski kıyafetlerinizi değerlendirmeye ne dersiniz? Birkaç basit adımda yapabileceğiniz bu işlemle evdeki eskimiş erkek gömleklerini ekonomik bir yolla bebek önlüğüne dönüştürebilirsiniz!
Havalı genç odaları için dekorasyon fikirleriGüzel havalı bir odayı en çok ergenlik dönemindeki gençlerimiz hak ediyor. İşte bu yüzden harika dekorasyon önerilerini onlar için topladık.
Renkli bir yaz için hasır şapka yapımıYazın renkli kıyafetlerinizi tamamlayacak bir hasır şapka yapmaya ne dersiniz? O zaman sizi bu galeriye alalım...
Yaratıcı saksı fikirleriEvinizde bulunan malzemelerle deneyebileceğiniz bu saksılar evinize renk katacak
Cinsel hayatı canlandıran 6 dekorasyon fikriYaşam alanımızın nasıl göründüğü tüm modumuzu etkiliyor.
Evinizi yeniden yaratacak dekorasyon önerileriEvinizi daha geniş, daha şık ve daha rahat hale getirmek istiyorsanız bu pratik bilgiler çok işinize yarayacak. İşte evinizi yeniden yaratacak dekorasyon önerileri...
Yatak odasının olmazsa olmazlarıYatak odalarımızın kişisel barınaklarımız olduğunu söyleyebiliriz ama günümüzün üçte birini geçirdiğimiz yatak odalarını tasarlarken hep kestirme yollar tercih ediyoruz. Birkaç detayla yatak odalarını zenginleştirmek mümkün. Zevkle döşenmiş yatak odalarının olmazsa olmazlarını derledik.
Ev yapımı banyo köpüğüBu yapımı kolay ev yapımı banyo köpükleriyle banyonuza renk katın
Eşyalarınız kaybolmasın!Küpe, kolye ve daha birçok eşyanın kaybolması, birbirine karışmasını engellemek ve el altında daha organize bir halde muhafaza edebilmek için birkaç öneri...