Dekorasyon

Ev dizaynında bilmeniz gerekenlerYeni bir hava katmak için evinizi dizayn ediyorsanız bunları bilmelisiniz...
Günlük eşyalarla geri dönüşüm projeleriGünlük, kullanmadığınız eşyalarınızı baştan yaratarak geri dönüşüme katkı sağlayabilirsiniz.
Mardinli kadınların elindeki umutMardinli kadınların ellerinden çıkan tasarım ürünler La Maison’un ev sahipliği yaptığı sergide satışa sunuluyor. Ürünlerden elde edilen gelir ile Mardinli kızlar okutuluyor.
Eski gömleklerden kız çocuğuna elbise yapımıEskimiş gömleklerden kızınıza, yeğeninize birbirinden güzel elbiseler yapabilirsiniz. İşte size fikir verebilecek öneriler...
Evdeki kötü kokulara pratik önerilerNe kadar temizlik yaparsanız yapın evdeki kötü kokulardan kurtulamıyorsanız bir de bu önerileri deneyin.
Birbirinden ilginç ve güzel fotoğraf çerçeveleriEvinizi değişik bir havaya sokma gayretindeyseniz bunu en güzel fotoğraf çerçeveleriyle yaparsınız...
Farklı renk alternatifleriyle sağlıklı sofralarSofra sanatında Türkiye’nin öncü firmalarından Güral Porselen, Güral Home seramik tencere setleriyle mutfağınızı aydınlatacak. 7 parçadan oluşan seride 3 farklı renk seçeneği bulunuyor.
Çamaşır suyu kullanmak tehlikeli mi?Temizlik amaçlı kullandığımız çamaşır suyu teklikeli mi ? Çamaşır suyu başka temizlik maddeleriyle karıştırılırsa ne olur?
Şehre dönüşte yeni başlangıçDekorasyon dünyasının ünlü tasarım ve tasarımcılarını tek bir çatı altında birleştiren addresistanbul, eylül ile birlikte tatilden şehre dönüşte değişimi ve yeniliği evinize taşıyor.
Newjoy’dan sporcu gençlere özel tasarımGençlerin ilgi alanlarına yönelik özel tasarımlarıyla öne çıkan Newjoy'dan sporcu gençlere özel Golf Star.
Sağlıklı yaşayabilmek için evimizi nasıl dekore etmeliyiz?Sağlıklı ve uzun yaşamak hayattaki en büyük önceliğimiz. Daha doğrusu öyle olması gerekiyor. Ama maalesef her zaman bu önceliğe uygun tercihler yapmıyoruz. Peki bunu nasıl yapabiliriz?
Doğal sinek kovucu yapımıSıcak yaz aylarında biraz serinlemek umuduyla camları ve pencereleri açıyoruz ama bunun en kötü yanı da böcek ve sineklerin eve girmesi. Peki bu küçük sinek türlerinden nasıl kurtulabiliriz?