16.09.2017 - 02:30 | Son Güncelleme: 16.09.2017-2:30 A-A+

EFSANELER GEÇİDİNE ŞAHİT OLDUK!Kardeşim Kuki’nin nişanından sonra perşembe akşamı da hayatımdaki en eski dostlarımdan birini everdik; Murat Pirpiri. Murat’la (Ben ona Pırpır diye hitap ediyorum gerçi ama yeni damadın havasını bozmayalım şimdi!) yolumuz kesişeli, 10 yıldan fazla oldu. Arnavutköy’deki Level kulübü şimdi olduğu gibi o zamanlar da çok popülerdi, ilk gününden beri Level sahnesinin değişmez yıldızıdır Murat, ikisini birbirinden ayrı düşünmek imkansız. Hayatımın eğlence kısmının en büyük zaman dilimini orada geçirdim, net! Murat’la da orada tanıştık ve en sevdiğim dostlarımdan oldu yıllar içinde.

Çubuklu 29’daki düğünde eğleneceğimden emindim ama bu kadarını beklemiyordum açıkçası! Davetliler olarak dev sürprizlerle karşılaştık, tam anlamıyla    ‘efsaneler geçidi’ne şahit olduk.

Güzel gelinimiz Aslı Şahin; kıymetli müzik sanatçısı Hayri Şahin’in kızı... Haliyle Hayri Bey gibi müziğin efsane isimleri de, çok yakın aile dostları. Selahattin Cesur, Ümit Besen, Selami Şahin, Hayri Şahin ve Ahmet Selçuk İlkan’ı art arda aynı sahnede dinlediğinizi bir düşünün! Tüm bu efsaneleşmiş sanatçıları bir arada dinleyebileceğim aklımın ucundan geçmezdi, rüyada gibi oldum vallahi!

  Üstelik her biri o kadar alçak gönüllü ve içtenler ki; istek şarkıları bile söylediler. Onlar sahnedeyken girilen selfie çekme yarışını görmeliydiniz! Herkes sahnenin önüne doluşmuş, o an kim varsa önüne geçip selfie çekiyor! Efsaneler geçidinden sonra Murat ve Aslı’nın düğün için hazırladıkları onlarca sürprizle baştan sona büyük bir şov izledik, her şey harikaydı. Bir kez daha anladım ki; düğün ve nişan gibi organizasyonların eğlence ve sıcaklık potansiyeli tamamen organizasyon sahibi çiftlerin karakteriyle ilgili... Onların enerjisiyle şekil alıyor gece. Bu arada nikah şekeri yerine HAYTAP’a yardımda bulunduklarını belirten ufak bilgi kartları vardı masalarda. “Onlar sokak hayvanı değil, mahallemizin sakini... Dostlarımıza iyi bakın” diye yazıyordu. Bu duyarlılık her düğünde gösterilse aç sokak hayvanı kalmaz, aklınızda bulunsun.

 En yakın dostlarımdan birini evermenin ufak bir hüznü de var tabii, hayatımızda bir dönem kapanmış gibi hissediyorum! Allah’tan gelinimiz çok tatlı, ömür boyu mutlu olsunlar inşallah!

GÖRÜNENLER VE GERÇEKLER... 

 Selena Gomez... Çok genç yaşında birçoğumuzun hayal bile edemeyeceği bir hayata sahip dışarıdan bakınca. Dünya çapında bir şöhreti, büyük başarıları, bol parası, renkli bir hayatı, her şeyi var. Ama işin iç yüzüne dalınca işler değişiyor. Geçirdiği ciddi hastalık sebebiyle böbrekleri iflas etmiş ve böbrek nakli olmuş ya... Sağlık olmayınca diğer sahip olunanların zerre anlamı yok ki! 

Bu hayatta sağlıktan başka hiçbir şeye özenmemek lazım, sağlığın yoksa hiçbir şeyin yok demektir. 

Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.